מלב"י - המרכז לטיפול בהשמנת יתר

המרכז לטיפול בהשמנת יתר

"מלב"י" המרכז לטיפול בהשמנת יתר הוא פרי חזונם המשותף של טובי המנתחים בישראל, שנועד לספק שירותי רפואה פרטית מתקדמים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר של בית חולים פרטי, בנוחות של טיפול פרטי ובעלות השווה לכל.
ראש השנה מופחת קלוריות

ראש השנה מופחת קלוריות

האם באמת חגים הם שם נרדף לשחרור הרסן ליד שולחן החג? והתשובה – ברור שלא! אנחנו פה כדי להזכיר לכם לשמור על תזונה מאוזנת ובריאה גם בימי החג. תירוצים במקום אחר בבקשה

מאמרים ומחקרים

צפיפות עצם, השמנה וניתוח

מאת: אסיא 25.09.16

כשמדברים על השמנה, מדברים על תופעות לוואי, בין היתר המשקל הרב שמפעיל עומס גדול במיוחד על השלד ומבנה העצמות. הדיאטנית יפית קסלר כאן כדי להזכיר לנו מדוע חשוב ליטול ויטמיןD במיוחד לאחר ניתוח בריאטרי… למידע נוסף »

ניתוח מוריד במשקל, וגם בסוכר

מאת: אסיא 25.09.16

היפוגליקמיה הוא מצב בו ישנה ירידה ברמות הסוכר בגוף והוא אינו מאוזן. ד"ר אסנת רזיאל מסבירה את התופעה עם הסברים אודות ההשלכות לתחום הבריאטרי, וגם על תרופה חדשה לטיפול בכך שהוצגה בכנס האמריקאי לסוכרת

למידע נוסף »

תזונה לקויה פוגעת בלימודים

מאת: אסיא 13.09.16

עם החזרה לשגרת הלימודים, ובמיוחד השנה כאשר ישנו חודש משמעותי עד לתחילת החגים, ד"ר אסנת רזיאל מספקת לכם עשרה כללי אצבע, שיעזרו לילדיכם לחזור לשגרת תזונה מאוזנת ובריאה בשנת הלימודים הקרובה. לגזור ולשמור… למידע נוסף »

כל המחקרים והמאמרים

חדשות

אכילה בלילה

מאת: YNET

מחקר חדש מצא שדווקא בשעות שאחרי ארוחת הערב ולפני השינה, קיימת נטייה לאכול מזונות לא בריאים ועתירים בסוכרים ובקלוריות, גם למי שבמהלך דואגים ליהנות מתפריט מאוזן.
למידע נוסף »

שיטה יעילה ובטוחה לירידה במשקל: הכל על מיני מעקף קיבה

מאת: אינפומד

מיני מעקף קיבה הוא פתרון יעיל ובטוח עבור אנשים הסובלים מהשמנת יתר, ובייחוד לאלה הסובלים גם מסוכרת. באיזה אופן הוא שונה מניתוחים בריאטריים אחרים, כיצד הוא מתבצע ומהם סיכויי ההצלחה? … למידע נוסף »

עשרת הכללים שיעזרו לכם לחזור לשגרת הלימודים

חוזרים להרגלי השינה והתזונה עם החזרה לשגרת הלימודים, ד"ר אסנת רזיאל מספקת לכם עשרה כללי אצבע, שיעזרו לילדיכם לחזור לשגרת תזונה מאוזנת ובריאה בשנת הלימודים הקרובה * לגזור ולשמור… למידע נוסף »

כל החדשות

סיפורי מטופלים

עמית גרוס – ניתוח שרוול קיבה

"היום אני לא נראה כמו קריקטורה" 18 שנה אחרי, עמית גרוס החליט לעבור ניתוח שרוול קיבה, וזהו סיפורו ה"קליל"… למידע נוסף »

שמחה גניאר -"שנת השרוול השלי"

שמחה חוגגת שנה לניתוח השרוול שעברה במלבי וחולקת אתכם את כל מה שעברה מרגע ההחלטה על הניתוח ועד היום… למידע נוסף »

כל הסיפורים

לקבלת ניוזלטר אנא השאר את פרטיך

* שדה חובה למילוי