מלב"י - המרכז לטיפול בהשמנת יתר

המרכז לטיפול בהשמנת יתר

"מלב"י" המרכז לטיפול בהשמנת יתר הוא פרי חזונם המשותף של טובי המנתחים בישראל, שנועד לספק שירותי רפואה פרטית מתקדמים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר של בית חולים פרטי, בנוחות של טיפול פרטי ובעלות השווה לכל.
במיוחד בקיץ - שתו הרבה מים

במיוחד בקיץ: שתו הרבה מים

משקאות ממותקים כבר מזמן הפכו למילים נרדפות לקלוריות רבות ומיותרות. הכי טוב – לשתות הרבה מים. ראשית כל כי חם בקיץ הישראלי, אבל בעיקר כי זה הכי בריא לגוף שלכם. קבלו את כללי האצבע שלנו לשתיית מים ותזונה נכונה. כל השנה!

מאמרים ומחקרים

מתבגרים, ניתוח בריאטרי ודיכאון – מה הקשר?

מאת: 14.07.16

מחקר שבדי חדש מצא כי מתבגרים שעוברים ניתוח בריאטרי סובלים מחרדה ודיכאון חמש שנים לאחר מכן. ד"ר אסנת רזיאל עם ממצאי המחקר המדאיג והמלצת החוקרים … למידע נוסף »

ניתוחים בריאטרים לטיפול בהשמנה חולנית מסייעים לשמור על המשקל גם 10 שנים מאוחר יותר

מאת: 11.07.16

מחקר חדש, בבטאון הרפואי Annals of Surgery מראה כי מטופלים הלוקים בהשמנת יתר חולנית ואשר עברו ניתוחים בריאטרים לטיפול בהשמנה, הצליחו לשמור על רוב הישג הירידה שלהם עשר שנים לאחר ניתוח מעקף קיבה.

למידע נוסף »

השמנה מדבקת

מאת: 03.07.16

חשבתם שמשמנים רק מאכילת יתר של פחמימות וסוכרים בלי להתעמל כלל? ובכן, חוקרים בריטים טוענים כי חיידקי מעיים, כולל אלה שאחראיים על ההשמנה בגוף, יכולים לעבור מאדם לאדם גם בהידבקות. איך מתרחשת ההדבקה?

למידע נוסף »

כל המחקרים והמאמרים

חדשות

כמה זמן תישארו רזים אחרי ניתוח קיצור קיבה

מאת:

המתנגדים לניתוח קיצור קיבה טוענים שזמן קצר אחריו עולים בחזרה במשקל, אבל המספרים אומרים אחרת: ד"ר אנדריי קידר מספר על התוצאות השונות כאן בישראל – המנותחים הצליחו לשמור על המשקל החדש גם עשר שנים אחרי … למידע נוסף »

אסיא מדיקל מאחלת הצלחה רבה לרופאינו !!

מאת:

אסיא מדיקל מברכת את ד"ר נאסר סקרן שנבחר לשמש כיו"ר החוג לכירורגיה בריאטרית. את ד"ר אסנת רזיאל שמונתה למזכירת החוג הבריאטרי ולד"ר דוד גויטיין שניבחר לוועד החוג הבריאטרי…. למידע נוסף »

לעבור את חג הגבינות בלי להרוס את הדיאטה

מאת:

לצד היתרונות התזונתיים של סידן וחלבון – במרבית הגבינות יש גם הרבה שומן וקלוריות • 4 כללי זהב לשמירה על המשקל בארוחות עם לחם וגבינות… למידע נוסף »

כל החדשות

סיפורי מטופלים

מהדקים חגורות

תופעה: 20 חברי אגד עברו במהלך 2009 ניתוחי הרזיה במלב"י. ארבעה מראשוני המנותחים מספרים על השנה שחלפה עליהם מאז הניתוח
למידע נוסף »

רייצ'ל לאור ירדה 70 ק"ג בניתוח קיצור קיבה

"בשיאי שקלתי 130 ק"ג, וקיבלתי פטור משירות…זה לקח הרבה זמן, אבל בסוף עשיתי ניתוח קיצור קיבה אצל ד"ר רזיאל והחלמתי ממנו מצוין"… למידע נוסף »

כל הסיפורים

לקבלת ניוזלטר אנא השאר את פרטיך

* שדה חובה למילוי