מלב"י - המרכז לטיפול בהשמנת יתר

המרכז לטיפול בהשמנת יתר

"מלב"י" המרכז לטיפול בהשמנת יתר הוא פרי חזונם המשותף של טובי המנתחים בישראל, שנועד לספק שירותי רפואה פרטית מתקדמים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר של בית חולים פרטי, בנוחות של טיפול פרטי ובעלות השווה לכל.
ניתוח בריאטרי

וידאו: על ניתוחים לטיפול בהשמנת יתר

מדוע קיימת תופעת השמנת היתר בישראל? מהן הסכנות הבריאותיות של השמנת יתר, וכיצד אפשר לטפל בבעיה? הכל על אפשרויות ניתוח בריאטרי – מאת ד"ר אסנת רזיאל , מומחית בניתוחים לטיפול בהשמנת יתר ומנהלת רפואית במלב"י המרכז לטיפול בהשמנת יתר.

מאמרים ומחקרים

אמאל'ה, השמנה בין דורית

מאת: אסיא 28.08.16

עכשיו זה בדוק: אימהות שמנות תגדלנה ילדים שמנים. מחקר אמריקאי חדש קובע כי נשים הסובלות מהשמנת יתר ותזונתן עתירת שומן וסוכרים עלולות לפתח בעיות מטבוליות בקרב הצאצאים שלהן… למידע נוסף »

חולי פסוריאזיס והשמנה

מאת: אסיא 21.08.16

זה לא חדש שמחקרים מצאו הקשר הגנטי בין מחלת פסוריאזיס והשמנה, וכי נמצא שניתוח בריאטרי משפיע על דעיכת המחלה. מחקר שפורסם לאחרונה מציג מידע חדש לגבי מידת הסיכון להשמנה בקרב חולים אלו… למידע נוסף »

חוסר בויטמינים לאחר ניתוח קיצור קיבה

מאת: אסיא 21.08.16

ניתוח טבעת שהינו ניתוח רסטרקטיבי בלבד יכול לגרום להתפתחות חסרים תזונתיים עקב ירידה בצריכת המזון, עקב הקאות מרובות ועקב אי סבילות למזונות מסוימים. ככל שהטבעת מנופחת יותר מתקשה המטופל לאכול מזונות קשים… למידע נוסף »

כל המחקרים והמאמרים

חדשות

הקשר בין השמנה וסרטן אצל נשים

חוקרים אמריקאים וחוקר ישראלי מצאו כי כל עשור בו נשים מצויות בעודף משקל מעלה בשבעה אחוזים את סיכוייהן לחלות עם הזמן באחד מעשרה סוגי סרטן

למידע נוסף »

עודף משקל ופוריות האישה והגבר

מאת: אינפומד

מה הקשר בין עודף משקל ופוריות וכיצד זה משפיע על נשים, גברים וצאצאיהם? מומחה מסביר: כך מגפת ההשמנה העולמית פוגעת בפריון. החדשות הטובות: שינוי באורח החיים יכול לשפר את המצב באופן ניכר
למידע נוסף »

מיני מעקף קיבה – לרדת במשקל בפחות סיכונים

מאת: אסיא

לאחרונה מוצע סוג חדש של ניתוחים לקיצור קיבה: מיני מעקף קיבה או מעקף קיבה בהשקה אחת, שמשלב את היתרונות של שתי המגמות העיקריות בניתוחים: הגבלת צריכת המזון והגבלת הספיגה… למידע נוסף »

כל החדשות

סיפורי מטופלים

נינה זפקו – "להיות שמנה זה כמו להיות תמיד בהריון"

כשהייתה בהריון השלישי והאחרון שלה העלתה נינה זפקו כ-40 ק"ג והגיעה למשקל של כמעט 120 ק"ג. מיואשת מדיאטות ומהמשקל העודף בחרה לפני כשנתיים בניתוח שרוול קיבה… למידע נוסף »

נועה זיסמן – השרוול של נועה

חודשיים אחרי ניתוח שרוול קיבה, נועה בת ה-27 מרגישה כבר בשינוי המשמעותי – פחות 19 ק"ג, עם מלתחת בגדים שהולכת ומתחדשת, בעיות בריאותיות שנעלמו וחזרה לפעילות גופנית, היא מסכמת: "הבחירה לעבור את הניתוח אצל ד"ר רזיאל במלב"י, הייתה הבחירה הנכונה ביותר"
למידע נוסף »

כל הסיפורים

לקבלת ניוזלטר אנא השאר את פרטיך

* שדה חובה למילוי