מלב"י - המרכז לטיפול בהשמנת יתר

המרכז לטיפול בהשמנת יתר

"מלב"י" המרכז לטיפול בהשמנת יתר הוא פרי חזונם המשותף של טובי המנתחים בישראל, שנועד לספק שירותי רפואה פרטית מתקדמים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר של בית חולים פרטי, בנוחות של טיפול פרטי ובעלות השווה לכל.
דיאטה וסוכרת

ניתוח קיצור קיבה מרפא סוכרת

90% מחולי הסוכרת הם בעלי עודף משקל, חלקם אף סובל מהשמנת יתר קיצונית המסכנת את חייהם בשלל של מחלות נלוות נוספות. כל אלו הופכים אותם מועמדים בעלי סיכויים טובים לרסן ואף להחלים לחלוטין מסוכרת באמצעות ניתוח בריאטרי.

מאמרים ומחקרים

השמנת יתר חולנית וניתוחים בריאטריים

מאת:אסיא 25.01.16

הנזקים של השמנת יתר קיצונית לבריאותנו רבים. למעשה, בשנים האחרונות יותר אנשים מוצאים את מותם כתוצאה ממחלות נילוות להשמנת יתר קיצונית מאשר בעקבות ניזקי עישון.
למידע נוסף »

תזונה מונעת שפעת חזירים

מאת:אסיא 14.01.16

גם אם החיסונים לשפעת החזירים אזלו יש עדיין מה לעשות כדי להימנע מלחלות בשפעת החזירים. ד"ר אסנת רזיאל מייעצת איך ניתן לשמור ולהגן על הבריאות
למידע נוסף »

השמנה אחרי ניתוח קיצור קיבה

מאת:אסיא 11.01.16

תפקיד הליווי המקצועי הוא לתת לכם שיקוף אובייקטיבי של מצבכם, בחירות המזון שלכם ושלל ההתנהגויות שלכם, כדי שתוכלו לדעת בכל שלב האם אתם בדרך הנכונה… למידע נוסף »

כל המחקרים והמאמרים

חדשות

בקרוב הטכנולוגיה תבחר עבורנו דיאטה

מאת:אסיא

יש לא מעט תיאוריות לגבי הדיאטה הטובה ביותר בשבילנו. מרביתן אף מנסות להתאים תזונה אישית לכל מטופל ומטופל. ד"ר אסנת רזיאל מסבירה לכם מדוע החיידקים במעי
למידע נוסף »

מרכז מלב"י למען בריאותך

מאת:אסיא

מרכז מלב"י הוא חלק מ"אסיא מדיקל" שהוקמה בשנת 2004 במטרה לספק שירותי רפואה פרטית מתקדמים על בסיס המודל האמריקאי המצליח של GROUP PRACTICE – לכתבה בדה מרקר… למידע נוסף »

חושבים על קיצור קיבה? כל שצריך לדעת לפני ואחרי הניתוח

מאת:אסיא

לאור העלייה בשכיחות הניתוח המורכב, כחלק ממאבק בהשמנת היתר, החליט ארגון הדיאטנים והתזונאים בישראל, לצאת עם הנחיות למנותחים
למידע נוסף »

כל החדשות

סיפורי מטופלים

נשמה של שמנה במסע משנה חיים…

בזכות ד"ר רזיאל ומעקף הקיבה המוצלח השלתי מעליי כ – 85 ק"ג , עברתי ניתוח פלסטי משולב – מתיחת בטן וירכיים ופשוט…נולדתי מחדש. … למידע נוסף »

רינת אבני – המראה שלי הוא בונוס

המסר של רינת לנשים שמנות – "נשים שמנות לא חייבות לפחד", מעבירה אבני מסר לאחיותיה הנשים, "יש לנשים שמנות פתרון ואסור לפחד. קחו את עצמכן בידיים ותטפלו בבעיות המשקל… למידע נוסף »

כל הסיפורים

לקבלת ניוזלטר אנא השאר את פרטיך

* שדה חובה למילוי