אסיא מדיקל > אודות אסיא מדיקל

אודות אסיא מדיקל

אסיא מדיקל המרכז לכירורגיה ורפואה התערבותית "אסיא מדיקל" הוא פרי חזונם המשותף של טובי המנתחים בישראל, שנועד לספק שירותי רפואה פרטית מתקדמת ברמה מקצועית גבוהה ביותר של בית חולים פרטי, בנוחות של טיפול פרטי ובעלות השווה לכל.

מייסדי אסיא מדיקל הם ד"ר עמיר סולד, פרופ' מיכה רבאו ופרופ' אברהם צ'רניאק ז"ל. ד"ר סולד ופרופ' רבאו נחשבים למנתחים בכירים מהשורה הראשונה בישראל ובעלי מקצוע מעולים ואנושיים המחזיקים בעמדות בכירות בארגוני ואיגודי רפואה מקצועיים.

המרכז מאגד לתוכו רופאים מובילים בישראל , כולם מנתחים בכירים ומנהלי מחלקות  בבתי החולים המובילים בישראל, מבוסס על המודל העולמי של שירותי רפואה פרטית כירורגית, מציע מערכת תמיכה ייחודית מלאה בכל ההיבטים הרפואיים והלוגיסטיים הקשורים בניתוח.

המרכז מספק מענה אישי, מקיף, איכותי מאוד וזמין למטופל, כך שהוא לא נמצא לבד לפני, בזמן ואחרי הניתוח. במרכז מבוצעים באופן פרטי כל סוגי הניתוחים ברמה רפואית גבוהה ביותר, בסטנדרטים אתיים ומקצועיים מחמירים עם ציוד חדשני, צוותים רפואיים מיומנים ובשיטות מתקדמות שהן המילה האחרונה בכירורגיה בעולם המערבי.

בין התחומים בהם מטפל המרכז

בריאות השד
ב "אסיא מדיקל" קיים מרכז "ליידי אסיא" המתמחה בטיפול במחלות השד ברמה מקצועית גבוהה ביותר.  מרכז "ליידי אסיא" פועל במודל של "One stop shop" – ביצוע כלל הבדיקות האבחנתיות לאיתור וגילוי מוקדם של סרטן השד וטיפול מתקדם וחדשני ע"י כרורגים, פלסטיקאים, אונקולוגים וגנטיקאים מהשורה הראשונה בישראל. המרכז נותן מענה מהיר ומעקב כוללני ורב תחומי באבחון , טיפול ומעקב אחרי החולות.

אסיא בריאטריק – טיפולים מתקדמים בהשמנת יתר
אסיא בריאטריק, קבוצת בת של "אסיא מדיקל", תחת קורת גג אסיא בריאטריק עובדים רופאים מנתחים, פסיכולוגים ודיאטנים מומחים בטיפול בהשמנת יתר – המעניקים את מגוון הטיפולים המתקדמים המוצעים כיום ברפואה המודרנית. אסיא בריאטריק נועד, לספק מענה רפואי כוללני, שלם ומקיף לטיפול והתמודדות עם בעיית השמנת יתר למבוגרים וכן לילדים ונוער כולל פתרונות ניתוחיים ולא ניתוחיים המתקדמים ביותר שקיימים.

מטופלי "אסיא מדיקל" זוכים לטיפול המקצועי ביותר שניתן כיום להציע בענף הכירורגיה
לצד מנתחים מהשורה הראשונה זוכה כל מטופל למענה אישי, מקיף ואיכותי ולזמינות רפואית ואנושית מסביב לשעון.  צוות המרכז חרט על דגלו מתן שירותי כירורגיה ברמה רפואית, אתית ומנהלתית מהמקצועיים ביותר שיש. כחלק ממדיניות זו מתקיים שיתוף וייעוץ רפואי פנימי, כך שבמידת הצורך מועברים המקרים להתייעצות משותפת של הרופאים ולפעמים אף שיתוף מומחים בניתוח עצמו.

המחלקה הבינלאומית
המחלקה הבינלאומית של "אסיא מדיקל" קולטת מידי שנה עשרות מטופלים מרחבי העולם בתחומי הרפואה השונים. הצוות הלוגיסטי והרפואי מנוסה בעיבוד מידע רפואי, בקליטת מטופלים , ליווי ותמיכה שלהם בכל מהלך הטיפול ולאחריו במידת הצורך נעשית התקשרות גם עם הרופא המטפל בארץ מוצאו של המטופל תוך החלפת מידע ועידכון רפואי במצבו של החולה.

אסיא מדיקל שירותים
המרכז מעמיד לרשות מטופליו מגוון שירותים נלווים המאפשרים לכל מטופל מינימום טרחה ומקסימום בטחון בהליך הרפואי אותו הם עומדים לעבור.

צוות המרכז מסייע למטופליו בכל הקשור לתיאום מהיר של תורים לייעוץ, קיצור משמעותי של זמני ההמתנה, שירותים טרום ניתוחיים מתקדמים, יחידה קדם ניתוחית ומפגש מקדים עם מרדים טרם הניתוח, אפשרות לביצוע כל הבדיקות הקדם ניתוחיות במקום אחד, אחות מתאמת כירורגית עמה ניתן להתייעץ בכל שלבי הטיפול הרפואי -לפני הניתוח, במהלכו ולאחריו, ורופא בית.

המטופלים ב"אסיא מדיקל" אינם נמצאים לבד אף לא לרגע אחד לא לפני הניתוח, לא במהלכו וגם לא לאחריו
המרכז נמצא בהסכמים עם כל חברות הביטוח המובילות בארץ והביטוחים המשלימים, הצוות הלוגיסיטי של המרכז מעניק סיוע אישי וייעוץ לכל מטופל בהגשת הבקשה לכיסוי הניתוח מכל גורם לרבות טיפול וליווי בכל ההליך המנהלתי עד לכיסוי הניתוח.