Trigger menu Trigger search form
אסיא מדיקל > רופאים > ד"ר גל קרן-פז
ד"ר גל קרן-פז

התמחות: כירורגיה אורולוגית ואורולוגיה אונקולוגית

שליחת שאלה
טלפון:
074-7050130
מייל:
info@assia.co.il
שפות:
אנגלית / עברית

לזימון תור מהיר אונליין לד"ר גל קרן-פז ללא המתנה לחצו כאן

—-

ד"ר גל קרן-פז מומחה לכירורגיה אורולוגית ובוגר התמחות על בכירורגיה של סרטנים במערכת השתן ומערכת המין הגברית.

יליד ישראל. בוגר לימודי רפואה באוניברסיטת בן-גוריון. סיים סטאז' בביה"ח שיבא תל-השומר. התמחה בכירורגיה אורולוגית במחלקה האורולוגית ב"איכילוב". השלים התמחות-על בת שלוש שנים באורולוגיה אונקולוגית במרכז עולמי מוביל: ממוריאל סלואן-קטרינג שבניו-יורק, ארה"ב (Memorial Sloan-Kettering Cancer Center). בתקופה זו ביצע התמחות קלינית מלאה בכירורגיה של סרטנים במערכת השתן ומערכת המין הגברית, והשתלם בניתוחים רובוטיים, לפרוסקופיים ופתוחים מורכבים לטיפול בסרטן ערמונית, סרטן שלפוחית, סרטן אשכים וסרטן כליה. הקדיש זמן רב לפעילות מחקרית בנושאי סרטן ערמונית, סרטן שלפוחית, סרטן כליה, וסרטן אשכים, בכירורגיה רובוטית ובטיפול בחולים לאחר ניתוח. תוצאות הפעילות המחקרית הוצגו בכנסים בינלאומיים ופורסמו בכתבי עת רפואיים חשובים.

מאמין בגישה המשלבת אנושיות, הקשבה ושקיפות עם יחס מקצועי ורציני.

תחומי עניין עיקריים של ד"ר גל קרן-פז:

 • סרטן ערמונית
 • סרטן שלפוחית
 • סרטן כליה
 • סרטן אשכים
 • בירור PSA גבוה
 • אבחון והערכת סיכון לסרטן ערמונית
 • טיפולים בבעיות של ערמונית מוגדלת (הגדלה שפירה של הערמונית)
 • הפרעות השתנה
 • אורולוגיה כללית

ניתוחים:

 • ביופסיות ערמונית MRI פיוז'ן
 • אידוי ערמונית בשיטת REZUM
 • כריתה של גידולים בשלפוחית דרך השופכה (TUR-T)
 • כריתה חלקית של הערמונית דרך השופכה (TURP) או בגישה פתוחה (SPP)
 • כריתת אשך
 • ציסטוסקופיה לאבחון או מעקב של גידולים בשלפוחית השתן
 • תיקון וריקוצלה
 • תיקון הידרוצלה
 • כריתת עורלה (circumcision)

טיפולים

ביופסיה ערמונית מונחית MRI

שיטה זו נקראת ביופסיה ערמונית MRI-US fusion. רדיולוג מנוסה בפענוח MRI של הערמונית, קורא את הבדיקה מבעוד מועד ומסמן את האזורים החשודים בעזרת התוכנה הייחודית. האורולוג שמבצע את הביופסיה מקבל את הקובץ המסומן… למידע נוסף »

סרטן הערמונית טיפול – ביופסיות ערמונית מונחות TRUS

ביופסיות ערמונית מונחות TRUS – הגישה המסורתית לביופסיות ערמונית היא בהכוונת אולטרה-סאונד טרנסרקטלי (TRUS). כאמור, הבדיקה נעשית ע"י הכנסת מתמר US לרקטום. גישה זו מאפשרת לראות בצורה טובה את הערמונית…. למידע נוסף »

הוצאת גוש מהכליה – גוש בכליה

אבחנו לכם בכליה ? רוצים לבצע הוצאת גוש מהכליה אבל חוששים מרשלנות רפואית או חוסר מקצועיות ? אסיא מדיקל המרכז לכירורגיה ורפואה התערבותית "אסיא מדיקל" הוא פרי חזונם המשותף של טובי המנתחים בישראל… למידע נוסף »

ניתוח פרוסטטה לפרוסקופי – ניתוח פרוסטטה רובוטי

פרוסטטה  (ערמונית) היא איבר מרכזי במערכת הרבייה של הזכר, בלוטה זו אחראי על חלק ניכר מהזרע. עם השנים, הבלוטה גודלת (בצורה טבעית) לחלק מהגברים בגיל 50 אין מנוס מלבצע ניתוח פרוססטה לפרוסקופי להסרה. בעבר לא היתה אפשרות לבצע ניתוח פרוסטטה רובוטי ומן הסתם שאחוזי התמותה מבעיות ערמונית היה גדול יותר. כיום , בעזרת הנאנו טכנולוגיה ניתן ליהנות… למידע נוסף »

כריתת בלוטת האדרנל

יותרת הכליה, ובשמה הלועזי האדרנל, היא בלוטה הממוקמת מעל כל כליה, עמוק בתוך חלל הבטן. לבלוטה תפקידים חשובים בהפרשת הורמונים שונים, אך מדי פעם יש צורך להרחיקה לטיפול בהפרעה בפעילותה, או להרחקת גידולים שפירים או ממאירים בבלוטה…. למידע נוסף »

ניתוח רובוטי

רובוט דה וינצ'י נכנס לא מכבר לשימוש ברפואה המודרנית ושינה את פני עולם הכרורגיה, במיוחד בתחום הניתוח הזעיר פולשני בכלל, והשיטה הלפרוסקופית בפרט. ניתוח רובוטי לוקח את הלפרוסקופיה צעד אחד קדימה… למידע נוסף »

כריתת ערמונית רובוטית

הניתוח לכריתת ערמונית, הנקרא גם "כריתת ערמונית רדיקלית", מיועד לאנשים שלקו בסרטן הערמונית – והוא כולל הסרה מלאה של הערמונית ומספר רקמות מסביב לה. למרות שסרטן הערמונית הוא השכיח ביותר בקרב גברים, רק ב-20% מהמקרים נדרש טיפול כלשהו, בין אם מדובר בכריתה או בהקרנות. לטיפול בניתוח 3 גישות שונות; כריתת ערמונית רובוטית שפותחה בשנים האחרונות, היא העדיפה מבין 3 הגישות…. למידע נוסף »

אבחון מוקדם של סרטן הערמונית

יותר מקרים של סרטן ערמונית מאובחנים בישראל כיוון שיותר גברים נבדקים וכיוון שרופאים משתמשים בבדיקות רגישות יותר, בדיקות שיכולות לגלות אפילו שינויים קלים ברקמת הערמונית…. למידע נוסף »

סרטן הערמונית – מעקב פעיל

כשאתה מגלה שיש לך סרטן ערמונית, התגובה הטבעית שלך יכולה להיות לרצות להוציא את הסרטן מהגוף מיד. זו תגובה מובנת ונורמלית. אבל לא כל מקרי סרטן הערמונית הם דומים, ולא כולם אגרסיביים ובעלי סיכון להתפשטות באותה מידה. לפעמים, הגישה הטובה ביותר היא להשגיח על הסרטן. גישה זאת נקראת מעקב פעיל. אנחנו יכולים להמליץ לך מעקב פעיל אם יש לך:
למידע נוסף »

בדיקת PSA לסרטן הערמונית

PSA הוא ראשי תיבות באנגלית ל'אנטיגן יחודי לערמונית' (Prostate Specific Antigen – PSA). מדובר בחלבון שמיוצר על-ידי תאי ערמונית. בדיקת ה-PSA מודדת את הרמה שלו בדם. רמת ה-PSA עולה כשיש בעיה בערמונית…. למידע נוסף »

אבחון סרטן הערמונית

אבחון סרטן הערמונית – שתי בדיקות נפוצות לאבחון מוקדם של סרטן ערמונית הן בדיקת PSA (קישור) ובדיקה רקטלית. למרות זאת, אף אחת מהבדיקות הנ"ל, לבד או יחד, לא יכולה לתת אבחון ודאי של סרטן ערמונית. לשם כך יש צורך ב:… למידע נוסף »

טיפול בסרטן הערמונית

בין אם אובחנת לאחרונה אם סרטן ערמונית בשלב מוקדם, או שהסרטן חזר לאחר טיפול קודם, או שיש לך מחלה מתקדמת יותר, ניצבות בפניך כיום יותר אפשרויות טיפול מאי-פעם. אנחנו יכולים לעזור לך להחליט איזה טיפול או טיפולים מעניקים לך את הסיכוי הטוב ביותר לשלוט בסרטן או לרפא אותו.
למידע נוסף »

כריתה רדיקלית של הערמונית

ניתוח כריתה רדיקלית של הערמונית הוא ניתוח שבו מסירים את בלוטת הערמונית בשלמותה. זו אפשרות הטיפול המקובלת להרבה גברים עם סרטן ערמונית. בניתוח משתמשים במערכת רובוטית מסוג "דה-וינצ'י" (da Vinci).
למידע נוסף »

כריתת אדרנל – בלוטת יותרת הכליה

יותרת הכליה, ובשמה הלועזי האדרנל, היא בלוטה הממוקמת מעל כל כליה, עמוק בתוך חלל הבטן. לבלוטה תפקידים חשובים בהפרשת הורמונים שונים, אך מדי פעם יש צורך להרחיקה לטיפול בהפרעה בפעילותה, או להרחקת גידולים שפירים או ממאירים בבלוטה.

למידע נוסף »

כריתה של צינור המרה

כריתה של צינור המרה- הניתוח מתבצע במקרה של סרטן דרכי המרה. נוזל המרה, המיוצר בכבד, נאגר בכיס המרה. תפקידו העיקרי של נוזל המרה הוא לפרק שומנים במעי הדק. צינורות מרה אלה מהווים את מערכת דרכי המרה…. למידע נוסף »

הזרקת חומר מעבה לצינורית השתן

הזרקת חומר מעבה לצינורית השתן – במקרים בהם דליפת השתן נובעת מאי ספיקה של צינורית השתן ניתן לתקן את הדליפה על ידי הזרקת חומר מעבה המצר את קוטר צינורית השתן. הפעולה מבוצעת בהרדמה מקומיתואינה דורשת אישפוז לילה. לעיתים בכדי להגיע לתוצאות משפקות יש צורך ב- 2-3 הזרקות…. למידע נוסף »

תיקון אי-נקיטת שתן במאמץ

שיטה ניתוחית לתיקון דליפת שתן במאמץ שהפכה לשיטת התיקון היעילה ביותר. הניתוח כולל השתלה של סרט ניילון צר מתחת לצינורית השתן. הפעולה מבוצעת בהרדמה כללית או אזורית ועורכת כ- 20 דקות בחדר ניתוח. התאוששות מהניתוח מהירה ואינה מצריכה אישפוז לילה…. למידע נוסף »

כירורגיה רובוטית

רובוט דה וינצ'י נכנס לא מכבר לשימוש ברפואה המודרנית ושינה את פני עולם הכרורגיה, במיוחד בתחום הניתוח הזעיר פולשני בכלל, והשיטה הלפרוסקופית בפרט. הרובוט המשמש לביצוע ניתוחים פותח לפני יותר מעשור והשימוש בו הולך ומתרחב. ניתוח רובוטי מתאפשר הודות למכשור טכנולוגי חדשני ומתקדם שפותח וכולל טכנולוגיות בתחום האופטיקה, הראייה התלת ממדית ומכניקה עדינה. ניתוח רובוטי הוא למעשה שיטת ניתוח זעיר פולשנית, כלומר, הניתוח איננו כולל פתיחה של בטן המנותח ומתבצע דרך חתכים בעור, דרכם מוחדר מכשור רפואי ומצלמות המתעדות ומציגות את הנעשה בשדה הניתוחי.
למידע נוסף »

הרס בגלי רדיו לטיפול בגרורות בכבד

Rf-laproscopic radiofrequency ablation הרס על בגלי רדיו לטיפול בגרורות בכבד… למידע נוסף »

מרכז אורולוגיה

מרכז אורולוגיה מטפל בכירורגיה של סרטנים במערכת השתן ומערכת המין הגברית, ניתוחים רובוטיים, לפרוסקופיים ופתוחים מורכבים לטיפול בסרטן ערמונית, סרטן שלפוחית, סרטן אשכים וסרטן כליה…. למידע נוסף »

מחקרים ומאמרים

ביופסיית ערמונית חכמה: בשביל השקט הנפשי

ביופסיית ערמונית רגילה עלולה לפספס סרטן בערמונית. הבדיקה המהימנה ביותר כאשר מתגלה חשד היא ביופסיית ערמונית חכמה (MRI Fusion)… למידע נוסף »