Trigger menu Trigger search form
אסיא מדיקל > רופאים > ד"ר דוד גרשבאום
ד"ר דוד גרשבאום

התמחות: כירורגיה אורולוגית ואונקולגית

שליחת שאלה
טלפון:
03-7645444
מייל:
info@assia.co.il
שפות:
אנגלית / עברית

ד"ר דוד גרשבאום הוא עולה חדש מניו-יורק. לפני עלייתו לארץ, הוא היה מנהל היחידה לניתוחים רובוטיים בבית החולים של אוניברסיטת ווינת'רופ, והוא צויין כאחד מהרופאים הטובים ביותר בתחומו באזור ניו-יורק, במספר עיתונים מובילים ולאורך כל השנים האחרונות.

ד"ר גרשבאום למד רפואה בבית הספר לרופאה "אלברט איינשטיין" בניו-יורק והשלים את התמחותו בכירורגיה כללית וכירורגיה אורולוגית ב-Long Island Jewish Medical Center. לאחר מכן הוא השלים התמחות על בניתוחים זעיר-פולשניים ובאורולוגיה אונקולוגית בפלורידה. 

מאז שהוא סיים את הכשרתו, הוא עבד ב-12 השנים האחרונות כאורולוג מנתח בניו-יורק.
ב-2012 הוא מונה להיות מנהלך היחידה לניתוחים רובוטיים בבית החולים ווינת'רופ.

לאחרונה הוא קיבל תואר פרופסור באוניברסיטת סטוניברוק, מרכז אקדמי מוביל בניו-יורק.

ד"ר גרשבאום הינו אחד האורולוגים הבודדים בארץ המחזיקים בהסמכה לטכנולוגיה החדשנית לטיפול בערמונית מוגדלת שפירה (REZUM)
כחלופת ניתוח לחיתוך הערמונית בהרדמה מלאה ובחדר ניתוח שהיו עושים עד כה, ה-REZUM הינה טכנולוגית אידוי של הערמונית עם קיטור, שנעשית בטשטוש עמוק ללא הרדמה ונעשית בד"כ בחדר טיפולים (לא בחדר ניתוח) והמטופל משתחרר כעבור כשעתיים.

הסמכה ל REZUM

הסמכה ל REZUM

טיפולים

הוצאת גוש מהכליה – גוש בכליה

אבחנו לכם בכליה ? רוצים לבצע הוצאת גוש מהכליה אבל חוששים מרשלנות רפואית או חוסר מקצועיות ? אסיא מדיקל המרכז לכירורגיה ורפואה התערבותית "אסיא מדיקל" הוא פרי חזונם המשותף של טובי המנתחים בישראל… למידע נוסף »

ניתוח פרוסטטה לפרוסקופי – ניתוח פרוסטטה רובוטי

פרוסטטה  (ערמונית) היא איבר מרכזי במערכת הרבייה של הזכר, בלוטה זו אחראי על חלק ניכר מהזרע. עם השנים, הבלוטה גודלת (בצורה טבעית) לחלק מהגברים בגיל 50 אין מנוס מלבצע ניתוח פרוססטה לפרוסקופי להסרה. בעבר לא היתה אפשרות לבצע ניתוח פרוסטטה רובוטי ומן הסתם שאחוזי התמותה מבעיות ערמונית היה גדול יותר. כיום , בעזרת הנאנו טכנולוגיה ניתן ליהנות… למידע נוסף »

ניתוח רובוטי

רובוט דה וינצ'י נכנס לא מכבר לשימוש ברפואה המודרנית ושינה את פני עולם הכרורגיה, במיוחד בתחום הניתוח הזעיר פולשני בכלל, והשיטה הלפרוסקופית בפרט. ניתוח רובוטי לוקח את הלפרוסקופיה צעד אחד קדימה… למידע נוסף »

כריתת ערמונית רובוטית

הניתוח לכריתת ערמונית, הנקרא גם "כריתת ערמונית רדיקלית", מיועד לאנשים שלקו בסרטן הערמונית – והוא כולל הסרה מלאה של הערמונית ומספר רקמות מסביב לה. למרות שסרטן הערמונית הוא השכיח ביותר בקרב גברים, רק ב-20% מהמקרים נדרש טיפול כלשהו, בין אם מדובר בכריתה או בהקרנות. לטיפול בניתוח 3 גישות שונות; כריתת ערמונית רובוטית שפותחה בשנים האחרונות, היא העדיפה מבין 3 הגישות…. למידע נוסף »

הזרקת חומר מעבה לצינורית השתן

הזרקת חומר מעבה לצינורית השתן – במקרים בהם דליפת השתן נובעת מאי ספיקה של צינורית השתן ניתן לתקן את הדליפה על ידי הזרקת חומר מעבה המצר את קוטר צינורית השתן. הפעולה מבוצעת בהרדמה מקומיתואינה דורשת אישפוז לילה. לעיתים בכדי להגיע לתוצאות משפקות יש צורך ב- 2-3 הזרקות…. למידע נוסף »

תיקון אי-נקיטת שתן במאמץ

שיטה ניתוחית לתיקון דליפת שתן במאמץ שהפכה לשיטת התיקון היעילה ביותר. הניתוח כולל השתלה של סרט ניילון צר מתחת לצינורית השתן. הפעולה מבוצעת בהרדמה כללית או אזורית ועורכת כ- 20 דקות בחדר ניתוח. התאוששות מהניתוח מהירה ואינה מצריכה אישפוז לילה…. למידע נוסף »

אבחון מוקדם של סרטן הערמונית

יותר מקרים של סרטן ערמונית מאובחנים בישראל כיוון שיותר גברים נבדקים וכיוון שרופאים משתמשים בבדיקות רגישות יותר, בדיקות שיכולות לגלות אפילו שינויים קלים ברקמת הערמונית…. למידע נוסף »

סרטן הערמונית – מעקב פעיל

כשאתה מגלה שיש לך סרטן ערמונית, התגובה הטבעית שלך יכולה להיות לרצות להוציא את הסרטן מהגוף מיד. זו תגובה מובנת ונורמלית. אבל לא כל מקרי סרטן הערמונית הם דומים, ולא כולם אגרסיביים ובעלי סיכון להתפשטות באותה מידה. לפעמים, הגישה הטובה ביותר היא להשגיח על הסרטן. גישה זאת נקראת מעקב פעיל. אנחנו יכולים להמליץ לך מעקב פעיל אם יש לך:
למידע נוסף »

בדיקת PSA לסרטן הערמונית

PSA הוא ראשי תיבות באנגלית ל'אנטיגן יחודי לערמונית' (Prostate Specific Antigen – PSA). מדובר בחלבון שמיוצר על-ידי תאי ערמונית. בדיקת ה-PSA מודדת את הרמה שלו בדם. רמת ה-PSA עולה כשיש בעיה בערמונית…. למידע נוסף »

אבחון סרטן הערמונית

אבחון סרטן הערמונית – שתי בדיקות נפוצות לאבחון מוקדם של סרטן ערמונית הן בדיקת PSA (קישור) ובדיקה רקטלית. למרות זאת, אף אחת מהבדיקות הנ"ל, לבד או יחד, לא יכולה לתת אבחון ודאי של סרטן ערמונית. לשם כך יש צורך ב:… למידע נוסף »

טיפול בסרטן הערמונית

בין אם אובחנת לאחרונה אם סרטן ערמונית בשלב מוקדם, או שהסרטן חזר לאחר טיפול קודם, או שיש לך מחלה מתקדמת יותר, ניצבות בפניך כיום יותר אפשרויות טיפול מאי-פעם. אנחנו יכולים לעזור לך להחליט איזה טיפול או טיפולים מעניקים לך את הסיכוי הטוב ביותר לשלוט בסרטן או לרפא אותו.
למידע נוסף »

כריתה רדיקלית של הערמונית

ניתוח כריתה רדיקלית של הערמונית הוא ניתוח שבו מסירים את בלוטת הערמונית בשלמותה. זו אפשרות הטיפול המקובלת להרבה גברים עם סרטן ערמונית. בניתוח משתמשים במערכת רובוטית מסוג "דה-וינצ'י" (da Vinci).
למידע נוסף »

כירורגיה רובוטית

רובוט דה וינצ'י נכנס לא מכבר לשימוש ברפואה המודרנית ושינה את פני עולם הכרורגיה, במיוחד בתחום הניתוח הזעיר פולשני בכלל, והשיטה הלפרוסקופית בפרט. הרובוט המשמש לביצוע ניתוחים פותח לפני יותר מעשור והשימוש בו הולך ומתרחב. ניתוח רובוטי מתאפשר הודות למכשור טכנולוגי חדשני ומתקדם שפותח וכולל טכנולוגיות בתחום האופטיקה, הראייה התלת ממדית ומכניקה עדינה. ניתוח רובוטי הוא למעשה שיטת ניתוח זעיר פולשנית, כלומר, הניתוח איננו כולל פתיחה של בטן המנותח ומתבצע דרך חתכים בעור, דרכם מוחדר מכשור רפואי ומצלמות המתעדות ומציגות את הנעשה בשדה הניתוחי.
למידע נוסף »

מרכז אורולוגיה

מרכז אורולוגיה מטפל בכירורגיה של סרטנים במערכת השתן ומערכת המין הגברית, ניתוחים רובוטיים, לפרוסקופיים ופתוחים מורכבים לטיפול בסרטן ערמונית, סרטן שלפוחית, סרטן אשכים וסרטן כליה…. למידע נוסף »

מחקרים ומאמרים

ערמונית מוגדלת: כל מה שחשוב לדעת אודות הבעיה והטיפול החדשני

ביקורים תכופים בשירותים, שינויים בזרם השתן ובעיות בתפקוד המיני: כל אלה ועוד הן תופעות העלולות להעיד על ערמונית מוגדלת. החדשות הטובות: טכנולוגיה חדשנית – Rezume, מאפשרת לטפל בבעיה באופן ידידותי ובלתי פולשני. … למידע נוסף »