ד"ר דין קרן

גסטרואנטרולוג בכיר ו-20 שנה מנהל את המרפאה לגסטרואנטרולוגיה בריאטרית במרכז הרפואי בני ציון. מומחה בטיפולים אנדוסקופיים (דרך הפה) לירידה במשקל. בוגר בית הספר לרפואה בתל-אביב.

לד"ר קרן עבר עשיר של מעל 40,000 פעולות אנדוסקופיות (גסטרוסקופיה + קולונוסקופיה) וכמו כן פעולות מתקדמות כמו כריתות פוליפים מורכבים, הכנסת תומכנים (סטנטים), קליפסים ועצירת דימומים.

בתחום ה-ERCP (בדיקה אנדוסקופית שנעשית בחשד לאבנים או בעיות אחרות כגון: היצרויות או דליפה בדרכי המרה או בצינור הלבלב), השתלם בשני מרכזים מהידועים ביותר בגרמניה. בעל ניסיון רב של מעל 15 שנים .

במהלך השנים  צבר ניסיון רב בתחום של גסטרואנטרולוגיה בריאטרית, עובד בצמוד עם הצוות הכירורגי תוך שימוש ברקע האנדוסקופי הרב ביחד עם הכשרתו כרופא גסטרו ותזונה וערוך לכל תרחיש ובכל שלב של התהליך.

ה"אני מאמין שלי" הוא:  ששילוב ההתמחויות של גסטרואנטרולוגיה (מחלות דרכי עיכול), תזונה ורפואה פנימית הוא השילוב האידיאלי ביותר לציבור הסובל מהשמנת יתר (לפעמים עם מחלות נלוות).

ניתוח של מערכת העיכול דורש לשם הצלחתו שינויים ניכרים בהרגלי תזונה וספורט מצד המטופל ביחד עם ליווי רפואי-תזונתי מתמשך ורצון אמיתי של הרופא לעזור ולהוות משענת אמיתית עם "קו פתוח" לאילו הרוצים לעבור ניתוח ולפתוח בדף חדש לחיים.

הסכמים עם ביטוחים ושב״ן

ניתוחים / טיפולים

מחלות

לזימון תור
נדאג להפנות את פנייתך לנציג/ת זימון תורים ונחזור אליך בהקדם.
לזימון תור
נדאג להפנות את פנייתך לנציג/ת זימון תורים ונחזור אליך בהקדם.
שאל רופא/ה
נדאג להפנות את פנייתך לרופא מומחה ונחזור אליך בהקדם האפשרי