אסיא מדיקל > רופאים > ד"ר יורי מנוסקין
ד"ר יורי מנוסקין

התמחות: בקעים, גידולי קיבה ומעיים, השמנת יתר, מחלות שד, כירורגיה כללית

שליחת שאלה
טלפון:
03-76545444
מייל:
info@assia.co.il
שפות:
אנגלית / עברית / רוסית

ד"ר יורי מנוסקין מומחה במגוון רב של ניתוחים בתחומי הכירורגיה הכללית, ומומחה בניתוחים בשיטה לאפרוסקופית

השכלה

1983-1989   בית ספר לרפואה, ברה"מ

1995-2001   התמחות בכירורגיה כללית, בה"ח "ברזילי", בה"ח "תל השומר"

1996-1999   תואר "מאסטר" בכירורגיה כללית, אוניברסיטת תל אביב

2010            השתלמות בלאפרוסקופיה מתקדמת, צרפת

2008-2013   קורס ניהול מערכות בריאות, המכללה האקדמית לישראל, רמת גן

2013           השתלמות בכירורגיה מתקדמת של דופן הבטן, בלגיה

2014           השתלמות בלאפרוסקופיה מתקדמת לתיקון הרניה, צרפת

2014           השתלמות בניתוחים בריאטרים

עבודה

  1990-1993  כירורג מנתח בבי"ח ברה"מ.

1995-2001    מתמחה בכירורגיה כללית

2001   ואילך   כירורג  בכיר במחלקה כירורגית כללית וכלי דם, בה"ח "ברזילי"

2009   ואילך   סגן מנהל המחלקה הכירורגית בבי"ח ברזילי באשקלון

2010   ואילך    מנהל יחידה מקצועית בבי"ח ברזילי באשקלון.

2017 – מנהל היחידה ללפרוסקופיה מתקדמת בבית החולים אסותא אשדוד.

 ניסיון אקדמי

2001 ואילך  מרצה באוניברסיטת בן גוריון

ד"ר יורי מנוסקין מומחה במגוון ניתוחים

  • ניתוחי קיבה בשיטה לאפרוסקופית ופתוחה כולל ניתוחים לתיקון החזר קיבתי-ושטי וניתוחים אונקולוגיים מורכבים
  • ניתוחי מעי גס ודק בשיטה לאפרוסקופית ופתוחה כולל ניתוחים אונקולוגיים
  • כריתות טחול וזנב הלבלב בשיטה לאפרוסקופית ופתוחה
  • תיקון כל סוגי הרניה כולל הרניה סרעפתית  והרניה מורכבת בשיטה לאפרוסקופית ופתוחה
  • כל סוגי ניתוחים אמבולטוריים בתחום כירורגיה כללית, כגון כריתת טחורים, ניתוחי פיסורה, הסרת  נגעים בעור ותת-עור, ביופסיות של בלוטות לימפה וכו'
  • ניתוחי כריתת שד חלקית / מלאה
  • ניתוחים לטיפול בהשמנת יתר

 שירות צבאי

                 רס"ן במילואים, מצטיין רמטכ"ל

מנהל היחידה ללפרוסקופיה מתקדמת בבית החולים אסותא אשדוד

 


 


 

טיפולים

ניתוח קיצור קיבה פרטי – ניתוח שרוול פרטי

מעוניינים לעשות ניתוח קיצור קיבה פרטי ? אסיא מדיקל המרכז לכירורגיה ורפואה התערבותית "אסיא מדיקל" הוא פרי חזונם המשותף של טובי המנתחים בישראל, שנועד לספק שירותי רפואה פרטית מתקדמת ברמה מקצועית גבוהה ביותר של בית חולים פרטי, בנוחות של טיפול פרטי ובעלות השווה לכל. ניתן לבצע ניתוח שרוול פרטי \ ניתוח קיצור קיבה פרטי עם… למידע נוסף »

טבעת לקיצור קיבה

טבעת לקיצור קיבה מתרחשת רק כאשר יש צורך לטפל בהשמנת יתר חולנית אצל המטופל. לפני טיפול טבעת לקיצור קיבה המטופל יידרש לבצע דיאטה ואורך חיים בריא יותר, במידה וההרזייה הטבעית לא תעבור, תינתן אופציה של טבעת לקיצור קיבה על מנת להוריד את התאבון ואת יכולות האכילה היום יומית. לאחר טבעת לקיצור קיבה הרוב המוחלט של המטופלים… למידע נוסף »

ניתוח טבעת בקיבה

האם זה באמת מסוכן? איך מתבצע הניתוח? כמה ק"ג אפשר לרדת בעקבותיו?  הצרת קיבה מבוצעת באופן לפרוסקופי (זעיר פולשני). בניתוח זה מתקינים טבעת מתכווננת סביב החלק העליון של הקיבה. באופן זה נוצר כיס קיבה קטן בנפח 20 סמ"ק ומעבר צר אל עבר החלק הגדול של הקיבה. כ- 6 שבועות לאחר הניתוח מנפחים את הטבעת באמצעות… למידע נוסף »

ניתוח קיצור קיבה במחלת מעי דלקתית

ניתוחים בריאטריים יכולים להיות אפקטיביים ובטוחים גם אצל מטופלי IBD עם השמנת יתר. הסיכון של סיבוכים ניתוחיים במקרים אלה לא גדול יותר מאשר במקרים אחרים של ניתוחים בריאטריים… למידע נוסף »

מעקף תריסריון

המשקל הנמוך שמושג בעקבות ניתוח מעקף תריסריון נשמר למשך כל חייו של המנותח ! הם מקטינים באופן משמעותי את יכולת הגוף לספוג מרכיבי מזון שומניים ובכך מניבים ירידה גדולה במשקל. נוסף על כך, … למידע נוסף »

תיקון ניתוח טבעת

בחירת הניתוח תלויה בהרבה גורמים, בינהם חשובים – משקל התחלתי, כמה ירידה הייתה מהטבעת, ובאיזה סיבוך מדובר, הבנת מנגנון או הסיבה לעליה חוזרת ומצב הקיבה כעת, הרגלי אכילה, משמעת, מצב תזונתי (ויטמינים), מחלות נלוות להשמנה – האם השתפרו?… למידע נוסף »

ניתוח שרוול קיבה

בעשור האחרון, השימוש בטכניקה זעיר-פולשנית (לפרוסקופיה) בניתוחים בריאטריים הוריד משמעותית את הסיבוכים שלאחר הניתוח. אחד הניתוחים הלפרוסקופים לטיפול בהשמנת יתר הינו שרוול קיבה. ניתוח שרוול קיבה מתבצע בלפרוסקופיה, באמצעות חתכים מיזעריים בעור כך שהתוצאה הקוסמטית המתקבלת היא יפה…. למידע נוסף »

שרוול קיבה

ניתוח שרוול קיבה הוא ניתוח להפחתת משקל, שבו מסירים כ-85% מהקיבה ומותירים קיבה בצורת גליל, מעין שרוול, שהקיבולת שלה היא כ-50-80 סמ"ק. בניגוד לצורות אחרות של ניתוחים בריאטריים, שסתום היציאה מן הקיבה – השוער, והעצבים של הקיבה נותרים במקומם, ואילו הקיבה עצמה מוקטנת בצורה משמעותית, אבל התפקוד שלה נשמר.
למידע נוסף »

מרכז לטיפול בהשמנת יתר

אסיא בריאטריק, המרכז הרפואי לטיפול בהשמנת יתר, הוקם בשנת 2005 לאור העלייה הדרמטית במימדי ההשמנה בישראל. זאת, במטרה להעניק טיפול אישי ומקצועי למטופלים, שסובלים מהשמנת יתר, וללוותם לטווח ארוך תוך הכוונה בתהליך הירידה במשקל ובהתמודדות על שמירתו. הגישה הרב תחומית לטיפול בהשמנת יתר באסיא בריאטריק הביא לארץ את הגישה הרב תחומית לטיפול בהשמנת יתר, ואת התפיסה לפיה הטיפול בהשמנת יתר קיצונית ייעשה תמיד תוך שילוב מומחים מהתחומים השונים. אנו מאמינים כי ניתן לשפר את איכות החיים והבריאות של המטופלים שלנו, תוך בניית מעגל תומך ופתרון אישי רב תחומי לכל מטופל…. למידע נוסף »

מחקרים ומאמרים

הכי כייף לשחות בקיץ

אחד היתרונות הגדולים של שחייה, הוא שניתן לשחות כל השנה בבריכות מקורות, מחוממות ובים. אבל הכי כיף לשחות בקיץ!!! ד"ר אסנת רזיאל מציעה לכם להעביר את זירת הפעילות לבריכה ומגישה מדריך נבוכים לשחיין המתלבט. יאללה, קפצו למים!… למידע נוסף »

קבלו החלטה שתשנה את ראש השנה הזה עבורכם

אם גם אתם חושבים שמדובר בקרב אבוד שבמהלכו תאלצו להעלות במשקל כמו מרבית הישראלים, כשניים עד שלושה קילוגרמים במהלך החג, יתכן שנצליח להפתיע גם אתכם. … למידע נוסף »

מיני מעקף קיבה

מומחים בריאטרים מציגים תוצאות מחקרים חדשים, המעידים כי ניתוח מיני מעקף קיבה בהשקה אחת יעיל ובטיחותי לטיפול בירידה במשקל ולריפוי סוכרת. מה המשמעות?… למידע נוסף »

ניתוח בקע מפשעתי (הרניה)

בקע מפשעתי הוא הבקע הכי נפוץ אצל גברים. מדוע הוא מופיע? מה הקשר שלו ללידה? ואיזה ניתוח הכי מתאים: פתוח או סגור? וגם: בקע פמורלי אצל נשים… למידע נוסף »