אסיא מדיקל > רופאים > פרופ' ליאור הלר
פרופ' ליאור הלר

התמחות: כירורגיה פלסטית

שליחת שאלה
טלפון:
074-7050130
מייל:
info@assia.co.il
שפות:
אנגלית / עברית

פרופ' ליאור הלר הינו בוגר בית ספר לרפואה באוניברסיטה העברית בירושלים ומומחה בכירורגיה פלסטית וכירורגיה כללית. התמחה בכירורגיה כללית במחלקה לכירורגיה בבית-חולים בילינסון ובהמשך התמחה בכירורגיה פלסטית בבית-חולים אסף הרופא ואוניברסיטת DUKE בצפון קרוליינה ארה"ב.

בתום ההתמחות השלים פרופ' הלר תת-התמחות בתחום כירורגיה אסתטית בבולטימור מרילנד עם ד"ר אוסקר רמירז, ולאחר מכן עבר השתלמות נוספת בשחזורים אונקולוגיים ומיקרוכירורגיה במרכז הרפואי MD ANDERSON CANCERCENTER ביוסטון, טקסס.

עם תום ההשתלמות נשאר לעבוד כרופא בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית במרכז רפואי זה עד שנת 2006, אז עבר לעבוד באוניברסיטה BAYLOR COLLEGE OF MEDICINE ביוסטון טקסס שם הוא שימש כרופא בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בדרגת ASSOCIATE PROFESSOR .

מאז פברואר 2012 הוא משמש כמנהל המחלקה לכירורגיה פלסטית בבית-חולים אסף הרופא.

טיפולים

שחזור שד אונקופלסטי

אחת משמונה נשים בחברה המערבית יכולה במהלך חייה להיות מועמדת לניתוח בשד על רקע תהליך גידולי. כיום, ברוב המקרים, ניתן להסתפק בכריתה חלקית. במקרים אלה יש צורך בהשלמת הטיפול על ידי טפול קרינתי.
למידע נוסף »

שחזור שד לאחר כריתה

שחזור שד לאחר כריתה – השיטה השכיחה ביותר כיום לשיחזור שד היא עם שתלים. השחזור מתחיל ברגע שהכירורג הכללי מסיים את הניתוח ומשאיר מעטפת ריקה. הפלסטיקאי עתה צריך לשחזר את הצורה ולתת את הנפח של השד. את האזור הריק צריך למלא בשתל. אנחנו משתמשים ברוב המקרים של השיחזור בשתלים אנטומים, שתלים אגסיים, שאותם שמים מתחת לשריר. כלומר – קומה אחת עמוק יותר מאשר השד היה קודם. … למידע נוסף »

מרכז לבריאות השד – ליידי אסיא

המרכז לרפואת השד ליידי אסיא, מבית אסיא מדיקל, המרכז לכירורגיה ורפואה התערבותית, הוא מרכז טיפולי יחיד מסוגו בארץ בתחום בריאות השד, שמעמיד לרשותך את כל שירותי רפואת השד המובילים בארץ.
למידע נוסף »

מחקרים ומאמרים

שילוב ניתוחים בריאותיים וניתוחים אסתטיים

כיום מאפשרת הרפואה המודרנית שילוב של ניתוחים רגילים – תיקון בקע, כריתת רחם או ביופסיה בשד – יחד עם ניתוחים אסתטיים לשיפור המראה
למידע נוסף »

5 דילמות: סרטן שד אצל נשים מבוגרות

תוחלת החיים של בני האדם עולה ועמה שיקולים חדשים, שנכנסו למערכת הבריאות, בכל הנוגע לגבי דבר הכדאיות לטפל או לא לטפל במקרים מסוימים ומהו הטיפול המתאים ביותר עבור נשים מבוגרות…. למידע נוסף »

ממוגרפיה מגיל 45, ולא 40

ארה"ב משנה את ההמלצות – בשנים האחרונות צצו שאלות סביב יעילותה של בדיקת הממוגרפיה, בעיקר בנשים צעירות. רופאים בישראל מברכים על השינוי בהמלצות ומזהירים מפני הפחדת יתר…. למידע נוסף »

סרטן השד ופוריות – האם הטיפולים הכימותרפיים פוגעים בפוריות?

גילוי של סרטן השד מייצר אתגר של ממש עבור נשים בתחום הפוריות. כ-8% מהנשים החולות בסרטן השד הן מתחת לגיל 40, וחלקן עדיין לא הביאו ילדים לעולם.
למידע נוסף »

באמת אחת מכל 8 נשים חולה בסרטן השד?

יחד עם העלייה במודעות ובאבחון המוקדם, עלה גם החשש של הנשים מפני סרטן השד, מה שהוביל לשלל מיתוסים בנושא. האם חייבים לטפל בסרטן שד בדחיפות ומדוע גוש שפיר לא יכול להפוך לממאיר? הכירורגית ד"ר תמי קרני עם כל התשובות לכתבה ב YNET צמד המילים "סרטן שד" הוא אולי המפחיד ביותר עבור נשים. עם המודעות הגוברת… למידע נוסף »

סרטן השד – ההיסטוריה המשפחתית – מדד חיוני לאבחון מוקדם וטיפול יעיל

אלת הניבוי והגילוי המוקדם מעסיקה נשים רבות. נשים רבות מבקשות לבצע בדיקה גנטית, בניסיון לברר את רמת הסיכון שלהן ללקות במחלה בעתיד. מחקר שנערך בסקנדינביה ניסה לכמת את מרכיבי הניבוי השונים נשים שיש להן אחות שאובחנה כחולת סרטן השד, נמצאות בסיכון מוגבר לפתח את המחלה במהלך חייהן, בהשוואה לאוכלוסיה הכללית. הסיכון גבוה יותר אצל נשים… למידע נוסף »

כריתת ושחזור השד מלאה או חלקית?

הטיפול בסרטן השד כולל את כריתת הגידול בניתוח וטיפול בהקרנות וכימותרפיה. אחד מהלבטים הגדולים של חולות לפני ניתוח להסרת גידול ממאיר מהשד כרוך בשאלה האם לכרות את השד כריתה מלאה או שמא להסתפק בכריתה חלקית? "ההחלטה היא בסופו של דבר רק של האישה", אומר ד"ר מיכאל קורץ, מומחה בכירורגיה כללית ובכירורגיית שד, מנהל המרכז לבריאות… למידע נוסף »

הגבורה של אנג'לינה ג'ולי

הכוכבת ההוליוודית אנג'לינה ג'ולי גילתה שעברה ניתוח כריתה מניעתי של שדיה, לאחר שאובחן כי היא נמצאת בסיכון לחלות בסרטן השד. גילויי אהדה ומחלוקת סביב הצורך הרפואי. לכתבה בישראל היום אג'לינה גולי – סרטן השד… למידע נוסף »

כריתת שד מונעת: דילמה קשה

מתמודדת בתחרות מיס אמריקה הצהירה כי אחרי התחרות תעבור כריתה של שני שדיה כדי לא לחלות בסרטן כמו אמה. מה היתרונות והחסרונות, ואיך מחליטים ?
למידע נוסף »

שחזור שדיים לאחר סרטן השד

לעיתים כריתת שד היא חלק בלתי נמנע מהטיפול בגידולים ממאירים של סרטן השד. איבוד של אחד השדיים יכול להוביל לפגיעה בדימוי הגופני ולתחושות מבוכה. שחזור שד הפך כיום לחלק אינטגרלי מהטיפול לאחר סרטן השד שחזור השד הפך היום לחלק אינטגרלי מהטיפול הרב תחומי בחולות עם גידולים ממאירים של סרטן השד, אבל למרות זאת רק מיעוט… למידע נוסף »

סרטן שד בגיל מתקדם

איך מטפלים בחולות סרטן שד בגיל מתקדם ? נשים מגיל 70 ומעלה מהוות שליש מהנשים שנמצא אצלן סרטן שד בשנה, ועדיין הן פחות מטופלות. איזה אופציות עומדות בפני חולות סרטן שד מעל גיל 70, האם כריתת שד היא אופציה טובה ומה תורמות ההקרנות?… למידע נוסף »