אסיא מדיקל > רופאים > פרופ' ליאור הלר
פרופ' ליאור הלר

התמחות: כירורגיה פלסטית

שליחת שאלה
טלפון:
03-7645444
מייל:
info@assia.co.il
שפות:
אנגלית / עברית

פרופ' ליאור הלר הינו בוגר בית ספר לרפואה באוניברסיטה העברית בירושלים ומומחה בכירורגיה פלסטית וכירורגיה כללית. התמחה בכירורגיה כללית במחלקה לכירורגיה בבית-חולים בילינסון ובהמשך התמחה בכירורגיה פלסטית בבית-חולים אסף הרופא ואוניברסיטת DUKE בצפון קרוליינה ארה"ב.

בתום ההתמחות השלים פרופ' הלר תת-התמחות בתחום כירורגיה אסתטית בבולטימור מרילנד עם ד"ר אוסקר רמירז, ולאחר מכן עבר השתלמות נוספת בשחזורים אונקולוגיים ומיקרוכירורגיה במרכז הרפואי MD ANDERSON CANCERCENTER ביוסטון, טקסס.

עם תום ההשתלמות נשאר לעבוד כרופא בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית במרכז רפואי זה עד שנת 2006, אז עבר לעבוד באוניברסיטה BAYLOR COLLEGE OF MEDICINE ביוסטון טקסס שם הוא שימש כרופא בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בדרגתASSOCIATE PROFESSOR .

מאז פברואר 2012 הוא משמש כמנהל המחלקה לכירורגיה פלסטית בבית-חולים אסף הרופא.

טיפולים

ניתוח להסרת עודפי עור לאחר ירידה במשקל

עיצוב הגוף לאחר ירידה במשקל – כיצד נפטרים מעודפי העור ?… למידע נוסף »

מרכז לכירורגיה פלסטית

למידע נוסף »

מחקרים ומאמרים

מתיחת בטן

כיצד ניתוח מתיחת בטן והגדלת חזה יכולים לחולל שיפור ניכר באיכות החיים בכלל ובאיכות חיי המין בפרט? … למידע נוסף »

עודפי העור אחרי ירידה במשקל: איך נפטרים מהם?

בתהליך הירידה במשקל השומנים נשרפים, אבל העור העודף לא נעלם מעצמו. עדיין ישנם מצבים בהם דרושה התערבות נוספת. שלב הפתרונות
למידע נוסף »

ניתוחי שד לגברים – גניקומסטיה

ניתוחי שד בגברים הפכו להיות יותר שכיחים בשנים האחרונות, הן בארץ והן ברחבי העולם, הניתוחים לעיצוב השד בגברים מתבצעים בשתי קבוצות אוכלוסיה… למידע נוסף »

ניתוח להסרת עודפי עור – מה עושים עם עודפי העור אחרי ירידה במשקל?

מדוע העור העודף לא נעלם יחד עם השומן? העור העודף הוא העור שנמצא מעל המקומות בהם היה שומן שנעלם מהגוף במהירות…. למידע נוסף »