Trigger menu Trigger search form
אסיא מדיקל > מחקרים ומאמרים > אימון כושר אישי – אסיא מדיקל

אימון כושר אישי – אסיא מדיקל

ד"ר אסנת רזיאל

מנהלת רפואית של אסיא בריאטריק – המרכז לטיפול בהשמנת יתר. מנתחת מנוסה ובכירה מומחית בניתוחים לטיפול בהשמנת יתר. בוגרת התמחות-על בניתוחי השמנת יתר בארה"ב… למידע נוסף »

שלח שאלה

אימון כושר אישי: חשבתם פעם על מתנה מקורית ומיוחדת לעצמכם? משהו שיכול להוביל לשינוי אמיתי באורח החיים ולדחוף אתכם בדרך הנכונה להורדת משקל ויצירת אורח חיים בריא יותר?

אימון כושר אישי

לא, אנחנו לא מדברים על פינוק ייחודי של חווית קניות מסעירה נוספת בקניון, או שלוש שעות שלמות במספרה במטרה למצוא את הגוון הנכון של השיער.

אנחנו מציעים לכם לקנות לעצמכם מתנה מקורית אחרת: סדרת אימון כושר אישי עם מאמן אישי. השינוי לא יאחר לבוא והתמורה היא הרבה יותר מהולמת.

זה נשמע לחלקינו אולי כמו פינוק או מותרות של עשירים. למי יש כסף לממן אימון כושר אישי אנחנו שואלים את עצמנו. זה פינוק שרק עשירים יכולים להרשות לעצמם, אבל מסתבר שהתופעה הולכת וצוברת תאוצה.

ביותר ויותר מכוני כושר וגם ברחובות ובפארקים בשעות הבוקר המוקדמות או הערב אנחנו מבחינים במאמני כושר אישיים צמודים ללקוחות מיוזעים.

והלקוחות? הם נראים בדיוק כמונו. אנשים מן הישוב, עקרות בית המנסות להיפטר ממשקל עודף או אנשי עסקים עם לוח זמנים צפוף המבקשים לנצל את הזמן שהם מקדישים לספורט בצורה הטובה ביותר שאפשר.

אימון אישי מתקיים בשני אופנים עיקריים. מאמן כושר אישי בו ניתן להסתייע בעבודה בחדר הכושר שבו אתם מתאמנים או לחלופין מאמני כושר אישיים עצמאיים אשר מגיעים אליכם עד הבית בשעה הנוחה לכם ופשוט "לוקחים" אתכם ומוציאים אתכם לפעילות ספורט במקום ניטרלי ורגוע יותר.

העלויות, לא בשמיים. אימוני כושר למרבית הפלא הם הוצאה שניתן לעמוד בה כל עוד מבינים את חשיבותה ואת תרומתה הגדולה לכושר הגופני שלנו. מסקר שערכנו עולה כי במחירים של החל מ 130 ₪ ועד 250 ₪ גם אתם יכולים למצוא את הגורו הפרטי שלכם שיגרום לכם להזיע באינטנסיביות ויצליח להוביל לשינוי אמיתי בכושר הגופני שלכם.

היתרון המרכזי של אימון כושר אישי הוא תשומת הלב האישית לה זוכה המתאמן והתוכנית המוקפדת המותאמת בדיוק עבורו.

מאמן כושר אישי הוא אדם שמרכז עיסוקו הוא ספורט, עבר הכשרה מתאימה והידע שלו בנושאי תזונה, התעמלות ויצירה ושמירה על כושר גופני, גדולים בהרבה משל האדם הממוצע.

היכולת שלו להתאים לכם תוכנית אימונים ותזונה המותאמת בדיוק לכם בתוך זמן קצר תפתיע אתכם.

המפתח המרכזי בהצלחה בשיפור הכושר הגופני ובהכנסתו לחיינו כחלק מאורח חיים שונה ובריא הוא התמדה ועקשנות, לאלו מאיתנו שחסרים את התכונות הנדרשות לעשות זאת בעצמנו, דחיפה קלה ממאמן כושר שלא מוותר לנו כשאנחנו מתעצלים היא בדיוק מה שאנחנו צריכים.

מחויבות לאימון אישי היא בדיוק מה שאנחנו זקוקים לו כאשר אנחנו מרגישים שהיום "לא בא לנו" לעשות ספורט.

אנו מחויבים להוצאה כספית, לאדם שמולנו אשר דרשנו ממנו לקחת אחריות על תוצאות שאנו רוצים להשיג ומשם ועד לוויתור על האימון היומי הדרך מסתבר מסובכת ולא פשוטה.

המאמן האישי יזכיר לכם שאתם יכולים ושאסור לוותר והתחושה של מאמץ גופני מרוכז לאחר הדרכה ומציאת גבולות חדשים של מאמץ, איש איש לפי יכולתו, היא תחושה שלא תסולא בפז.

"נ", מאמן כושר בחדר כושר מן המובילים בארץ אומר: "אנשים רבים מופתעים מן השינוי המתחולל בכושר הגופני שלהם בתוך זמן קצר ברגע שהם מתחייבים לסדרת אימונים אישית. יקר? זו שאלה של סדרי עדיפות בחיים. לקנות עוד שלושה ג'ינסים שאנחנו לא צריכים גם זו הוצאה יקרה. הכול שאלה של מה חשוב לכם בחיים" אומר נ. ומוסיף "מי שרוצה לעשות שינוי אמיתי בכושר הגופני שלו ומנסה אימון אישי מבין מהר מאד את היתרונות שיש בעבודה צמודה עם מאמן כושר אישי".

"בשביל הלקוחות שלנו זה אולי רק ספורט. עבורנו זאת העבודה שלנו ומהר מאד הלקוחות מבינים שאנחנו רציניים והתפקיד שלנו הוא לגרום להם להזיע, אבל מעבר לכך. לגרום להם לשנות את איכות חייהם, להבין את החשיבות של כושר גופני לאיכות חיים טובה. אנחנו נותנים להם את הכלים. מי שרציני ידע להמשיך גם לבד. אבל לרוב, הם מבינים את החשיבות שלנו וממשיכים להתאמן איתנו לאורך זמן רב יותר משחשבו. זה משהו שכשאתה מתחיל אותו. קשה מאד לוותר עליו". הוא מחייך ומתפנה לאמן את הלקוח שלו שזה עתה הגיע למכון.

אז בפעם הבאה כשאתם ממהרים לחשוב על פינוק לעצמכם, אולי כדאי להחליף את יום הספא שתכננתם בהזעה מאומצת בעזרת מאמן אישי שתוביל אתכם לסיפוק גדול יותר ממה שחשבתם?

מרכז לטיפול בהשמנת יתר

אסיא בריאטריק, המרכז הרפואי לטיפול בהשמנת יתר, הוקם בשנת 2005 לאור העלייה הדרמטית במימדי ההשמנה בישראל. זאת, במטרה להעניק טיפול אישי ומקצועי למטופלים, שסובלים מהשמנת יתר, וללוותם לטווח ארוך תוך הכוונה בתהליך הירידה במשקל ובהתמודדות על שמירתו. הגישה הרב תחומית לטיפול בהשמנת יתר באסיא בריאטריק הביא לארץ את הגישה הרב תחומית לטיפול בהשמנת יתר, ואת התפיסה לפיה הטיפול בהשמנת יתר קיצונית ייעשה תמיד תוך שילוב מומחים מהתחומים השונים. אנו מאמינים כי ניתן לשפר את איכות החיים והבריאות של המטופלים שלנו, תוך בניית מעגל תומך ופתרון אישי רב תחומי לכל מטופל…. למידע נוסף »

מומחים

 • פרופ' דוד גויטיין

  כירורג בכיר ומנתח באסיא בריאטריק – המרכז הרפואי לטיפול בהשמנת יתר, מקבוצת "אסיא מדיקל". מנהל היחידה לכירורגיה בריאטרית ומטבולית בבית החולים שיבא תל השומר, מומחה בכירורגיה בריאטרית וכירורגיה זעיר פולשנית. … למידע נוסף »

  שליחת שאלה
 • ד"ר נאסר סקרן

  ד"ר נאסר סקרן, מומחה בכירורגיה בריאטרית ולפרוסקופית מנתח בכיר באסיא מדיקל, יו"ר החברה הישראלית לכירורגיה בריאטרית, מנהל המרכז לכירורגיה בריאטרית במרכז הרפואי "העמק", עפולה… למידע נוסף »

  שליחת שאלה
 • ד"ר עמיר סולד

  יו"ר ומנהל רפואי של אסיא מדיקל. מנתח בכיר ומומחה בולט בניתוחים זעיר-פולשניים (כירורגיה לפרוסקופית). מייסד היחידה לכירורגיה אנדוסקופית ב"איכילוב" ומייסד האיגוד הישראלי לכירורגיה אנדוסקופית…. למידע נוסף »

  שליחת שאלה
 • ד"ר דין קרן

  גסטרואנטרולוג בכיר ומנהל המרפאה לגסטרואנטרולוגיה בריאטרית בבי"ח בני ציון, מומחה התזונה והגסטרואנטרולוגיה של אסיא מדיקל
  למידע נוסף »

  שליחת שאלה

מחקרים דומים