אסיא מדיקל > מחקרים ומאמרים > חיים בריא עם פרופסור רפי קרסו: וידאו על ניתוחי הרזייה

חיים בריא עם פרופסור רפי קרסו: וידאו על ניתוחי הרזייה

ד"ר אסנת רזיאל

מנהלת רפואית של אסיא בריאטריק – המרכז לטיפול בהשמנת יתר. מנתחת מנוסה ובכירה מומחית בניתוחים לטיפול בהשמנת יתר. בוגרת התמחות-על בניתוחי השמנת יתר בארה"ב… למידע נוסף »

שלח שאלה

ד"ר אסנת רזיאל מדברת על ניתוחים לקיצור קיבה – בתכנית "חיים בריא עם פרופסור רפי קרסו" בערוץ 10

ד"ר אסנת רזיאל, כירורגית בכירה ומנהלת רפואית של מרכז מלב"י לטיפול בהשמנת יתר, מתארחת בתכנית חיים בריא עם פרופסור רפי קרסו המשודרת בערוץ 10 ומשוחחת על הניתוחים להרזייה, מי מתאים לעבור ניתוח קיצור קיבה,  מהם הסיכונים של השמנת יתר קיצונית, ואילו בעלי תפקידים שונים מלווים את המנותחים מרגע קבלת ההחלטה על הניתוח ועד לתהליך הארוך שמחכה להם בסיומו.

ד"ר קרסו שואל וד"ר רזיאל עונה: מה קורה אחרי הניתוח? האם מרזים מיד? אילו שינויים נוספים מתרחשים במישור הגופני והנפשי? מהם סוגי הניתוחים השונים להרזייה הקיימים כיום, ולמי כל אחד מתאים?

מרכז לטיפול בהשמנת יתר

אסיא בריאטריק, המרכז הרפואי לטיפול בהשמנת יתר, הוקם בשנת 2005 לאור העלייה הדרמטית במימדי ההשמנה בישראל. זאת, במטרה להעניק טיפול אישי ומקצועי למטופלים, שסובלים מהשמנת יתר, וללוותם לטווח ארוך תוך הכוונה בתהליך הירידה במשקל ובהתמודדות על שמירתו. הגישה הרב תחומית לטיפול בהשמנת יתר באסיא בריאטריק הביא לארץ את הגישה הרב תחומית לטיפול בהשמנת יתר, ואת התפיסה לפיה הטיפול בהשמנת יתר קיצונית ייעשה תמיד תוך שילוב מומחים מהתחומים השונים. אנו מאמינים כי ניתן לשפר את איכות החיים והבריאות של המטופלים שלנו, תוך בניית מעגל תומך ופתרון אישי רב תחומי לכל מטופל…. למידע נוסף »

מחקרים דומים