אסיא מדיקל > מחקרים ומאמרים > תרופות הרזיה: ראיון בתכנית של פרופ' רפי קרסו

תרופות הרזיה: ראיון בתכנית של פרופ' רפי קרסו

ד"ר אסנת רזיאל

מנהלת רפואית של אסיא בריאטריק – המרכז לטיפול בהשמנת יתר. מנתחת מנוסה ובכירה מומחית בניתוחים לטיפול בהשמנת יתר. בוגרת התמחות-על בניתוחי השמנת יתר בארה"ב… למידע נוסף »

שלח שאלה

ד"ר אסנת רזיאל מתראיינת על תרופות להרזיה, אצל פרופ' רפי קרסו בערוץ 10. האם תרופות ההרזיה יעילות? ולמי בעצם הן מיועדות?

טיפול תרופתי בהשמנת היתר: צפו בד"ר אסנת רזיאל, כירורגית מומחית לניתוחי הרזיה והמנהלת הרפואית של מלב"י – מרכז לטיפול בהשמנת יתר, אסיא מדיקל, אסותא תל אביב, מתראיינת בתוכניתו של פרופסור רפי קרסו, המשודרת בערוץ 10. ד"ר רזיאל מספרת על תרופות ההרזיה הקיימות בישראל.

מהן תרופות מרשם להרזיה, ובאילו סוגים הן קיימות בשוק בעולם ובישראל? איך בכלל הן פועלות – האם הן דואגות לדיכוי תאבון או מטפלות בכפייתיות שבאכילה?

האם תרופות ההרזיה יעילות? ולמי בעצם הן מיועדות?

האם תרופת הרזיה, שתפקידה למנוע את ספיגת השומנים, פוגעת גם בספיגה של וויטמינים חשובים כמו A ,E ,D ,K הנספגים דווקא דרך סביבה שומנית?

ומה קורה אחרי ניתוח כירורגי להרזייה- האם המנותחים הטריים יכולים לצרוך גם הם תרופות הרזיה שונות שיסייעו להם בהמשך תהליך הירידה במשקל?

פרופסור רפי קרסו שואל, וד"ר אסנת רזיאל עונה.

עוד בנושא:

ד"ר אסנת רזיאל מדברת בראיון טלוויזיה ארוך על ניתוחים בריאטריים

חיים בריא עם פרופסור רפי קרסו: וידאו על ניתוחי הרזייה

12 טיפים להכנת אוכל בריא יותר בקלי קלות

בחן את עצמך – האם אתה אכלן כפייתי?

השמנת ילדים: איך למנוע עודף משקל כבר בילדות

מרכז לטיפול בהשמנת יתר

אסיא בריאטריק, המרכז הרפואי לטיפול בהשמנת יתר, הוקם בשנת 2005 לאור העלייה הדרמטית במימדי ההשמנה בישראל. זאת, במטרה להעניק טיפול אישי ומקצועי למטופלים, שסובלים מהשמנת יתר, וללוותם לטווח ארוך תוך הכוונה בתהליך הירידה במשקל ובהתמודדות על שמירתו. הגישה הרב תחומית לטיפול בהשמנת יתר באסיא בריאטריק הביא לארץ את הגישה הרב תחומית לטיפול בהשמנת יתר, ואת התפיסה לפיה הטיפול בהשמנת יתר קיצונית ייעשה תמיד תוך שילוב מומחים מהתחומים השונים. אנו מאמינים כי ניתן לשפר את איכות החיים והבריאות של המטופלים שלנו, תוך בניית מעגל תומך ופתרון אישי רב תחומי לכל מטופל…. למידע נוסף »

מחקרים דומים