מגדל

מגדל היא קבוצת הביטוח והפיננסים המובילה בישראל. למעלה מ- 77 שנה מעמידה מגדל לשירות לקוחותיה קשת רחבה ומגוונת של מוצרי ביטוח, פנסיה ושירותי ניהול נכסים פיננסיים לאורך זמן. קבוצת מגדל וחברות הבנות שבבעלותה משרתות למעלה מ- 1.7 מיליון לקוחות פרטיים ועסקיים.

מגדל נוסדה בשנת 1934 בירושלים, על ידי משפחות של אנשי עסקים שפעלו תחת השלטון הבריטי, קבוצה של משפחות יהודיות מאלכסנדריה וחברת הביטוח האיטלקית ג’נרלי. את השם מגדל, העניק לחברה המשורר הלאומי חיים נחמן ביאליק, כביטוי לחוסן ולביטחון שמעניקה מגדל ללקוחותיה. המשורר שאול טשרניחובסקי, שימש כרופאה הראשון של החברה. בשנות הארבעים, הצטרף למחזיקי המניות בחברת מגדל, בנק לאומי לישראל. כיום, נמצאת מגדל בבעלות החברה הציבורית מגדל אחזקות ביטוח ופיננסים בע”מ, שבעלי מניותיה, נכון לינואר 2013 הם: אליהו חברה לבטוח בע"מ כ- 69.19% והציבור שמחזיק ב- 30.81% מהמניות.

היועצים של מגדל ערוכים להציע מוצרים ביטוחיים ופיננסים שנועדו להבטיח לפורשים מעבודה יציבות כלכלית, ניהול מסודר של כספי הפרישה, השקעות סולידיות ושירותים נוספים המותאמים לכל לקוח, עפ”י תכניותיו, צרכיו והנכסים אשר צבר. במסגרת ביטוח הבריאות של מגדל ניתן למצוא פתרונות ביטוח בכללם: חבילות בריאות מודולאריות המקנות סל שירותי ביטוח פרטי הכולל בין היתר: כיסוי להשתלות, טיפולים מיוחדים בחו"ל, תרופות שאינן כלולות בסל הבריאות, ניתוחים בישראל ו / או בחו"ל ועוד וכן מגוון תכניות סיעוד, גילוי מחלה קשה, תאונות אישיות ונסיעות לחו"ל. כמו כן, מציעה מגדל מגוון רחב של סוגי ביטוח כללי לעסקים גדולים וקטנים וביטוחי פרט.

למידע נוסף אודות ביטוחי הבריאות של חברת מגדל