מנורה

חברת הביטוח "מנורה מבטחים" הינה אחת החברות המובילות בשוק הביטוח בישראל. לאורך השנים ביססה לעצמה שם של חברה אמינה, יציבה וסולידית, המעניקה ללקוחותיה שרות מקצועי, אמין ויעיל. כל אלה אפשרו לחברה לפנות לקהל יעד מגוון ולהעניק לו פתרונות בטוחים ומשתלמים גם יחד. את הצלחותיה הרבות של החברה ניתן לזקוף לזכות אופי פעילותה המשלב פעילות שיווקית נמרצת, מוצרים איכותיים, הון אנושי מיומן ומקצועי ופיתוח פתרונות יצירתיים העונים על צרכי הלקוחות.

אחד מהישגיה הבולטים הינו יצירת ערך באמצעות התשואות הגבוהות ביותר בענף ביטוח חיים מול יתר חברות הביטוח בפוליסות המשתתפות ברווחים החל משנת 1992.

החברה נוסדה בשנת 1935 ובמהלך שנות פעילותה בענף הביטוח ביססה את חוסנה, עוצמתה ומעמדה. כיום החברה מתמחה בביטוח ושוק ההון, ומכוונת את כל מרצה ויכולותיה לפיתוח פתרונות יצירתיים, מוצרים מעולים והענקת שרות ללא פשרות.

החברה פרושה בכל רחבי הארץ ולרשותה מערך סוכנים מקצועי ומיומן המונה כ- 1,200 איש.

בעקבות רכישת החברה את קרן הפנסיה הגדולה בישראל – "מבטחים החדשה", הפכה החברה לגורם הביטוח הפנסיוני המוביל בישראל ולחברת הביטוח השלישית בגודלה בענף ביטוחי החיים והפנסיה, עם נתח שוק של למעלה מ 36% הן בנכסים והן בפרמיות.
כיום, החברה מובילה בענף הפנסיה עם היקף נכסים כולל של 53 מיליארד ₪ וגביית דמי גמולים של 6 מיליארד ₪ מפרמיות בחברת הביטוח.

למידע אודות ביטוחי הבריאות של חברת מנורה מבטחים