אסיא מדיקל > נותן מימון

 • כלל ביטוח

  כלל ביטוח הינה חלק מקבוצת כלל, הפועלת בארץ ובעולם, מעסיקה למעלה מ-4,000 עובדים, ומשווקת את מוצריה באמצעות כ-2,000 סוכני ביטוח. כלל ביטוח מציעה מגוון שירותים ומוצרים ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. כל אלה מציבים אותה בצמרת קבוצות הביטוח בישראל. כלל ביטוח מורכבת מחטיבת ביטוח כללי ומחטיבת ביטוח חיים. קבוצת כלל הינה הגדולה בישראל בתחום הביטוח הכללי,… למידע נוסף »

 • הראל חברה לביטוח

  הראל חברה לביטוח בע"מ (100%) – פעילה בכל ענפי הביטוח: ביטוח בריאות, ביטוח חיים, ביטוח כללי, ביטוח רכב, ביטוח דירות, ביטוח חבויות, ביטוח משכנתאות, ביטוח סיעודי וביטוח נסיעות לחו"ל. בתחום ביטוחי הבריאות, תחום בו הראל היא המובילה בישראל, החברה בעלת למעלה מ-75 שנות ניסיון וידע מצטבר בתחום, למעלה מ 10% צמיחה מדי שנה, רווחיות גבוהה ועקבית לאורך… למידע נוסף »

 • דיקלה

  עיסוקה העיקרי של החברה הינו ביטוחי בריאות פרטיים וקבוצתיים. תחום זה כולל את הפעילות הביטוחית של החברה בענף מחלות ואשפוז ובענף תאונות אישיות, לרבות בביטוחים בגין אובדן כושר עבודה וביטוח סיעודי. במסגרת זו פועלת החברה בתחומי הביטוח הבאים: ביטוח שיניים. ביטוח השתלות וטיפולים מיוחדים בחו"ל ותרופות מחוץ לסל הבריאות. ביטוח מחלות קשות. ביטוח בריאות משלים… למידע נוסף »

 • הפניקס

  הפניקס הוקמה על ידי דוד חכמי ז"ל בשנת 1949. הוא שקבע את חזון החברה על יסוד הדאגה לרווחת הפרט והבטחת עתידו ועתיד צאצאיו. חזונו זה היה ונשאר מעמודי התווך של החברה. מיום הקמתה, שמה הפניקס בראש מעייניה את היחס האישי והמסור כלפיכם – לקוחותיה, כמו גם את הדאגה לביטחונכם בהווה ובעתיד ותוך מתן מענה לצרכיכם בכל… למידע נוסף »

 • מנורה

  חברת הביטוח "מנורה מבטחים" הינה אחת החברות המובילות בשוק הביטוח בישראל. לאורך השנים ביססה לעצמה שם של חברה אמינה, יציבה וסולידית, המעניקה ללקוחותיה שרות מקצועי, אמין ויעיל. כל אלה אפשרו לחברה לפנות לקהל יעד מגוון ולהעניק לו פתרונות בטוחים ומשתלמים גם יחד. את הצלחותיה הרבות של החברה ניתן לזקוף לזכות אופי פעילותה המשלב פעילות שיווקית נמרצת,… למידע נוסף »

 • איילון ביטוח

  החברה נוסדה בשלהי 1976 ע"י לוי יצחק רחמני באמצעות חברת שלמה רחמני ובניו בע"מ (73%) וחברת הביטוח הזרה “ניו-זילנד” (27%). שלמה רחמני ובניו בע"מ הינה סוכנות ביטוח משפחתית, אשר נוסדה ע"י מר שלמה זלמן רחמני ז"ל ופעילה בשוק הבטוח בישראל מזה כ- 86 שנה. הסיסמה שליוותה את החברה מיום היווסדה הייתה "חברת הביטוח המקצועית בישראל"… למידע נוסף »

 • מגדל

  מגדל היא קבוצת הביטוח והפיננסים המובילה בישראל. למעלה מ- 77 שנה מעמידה מגדל לשירות לקוחותיה קשת רחבה ומגוונת של מוצרי ביטוח, פנסיה ושירותי ניהול נכסים פיננסיים לאורך זמן. קבוצת מגדל וחברות הבנות שבבעלותה משרתות למעלה מ- 1.7 מיליון לקוחות פרטיים ועסקיים. מגדל נוסדה בשנת 1934 בירושלים, על ידי משפחות של אנשי עסקים שפעלו תחת השלטון הבריטי, קבוצה… למידע נוסף »

 • מכבי שירותי בריאות

  “מכבי שירותי בריאות” מונה מעל שני מיליון חברים ונחשבת לאחד המוסדות בעלי העוצמה המשפיעים ביותר על מערכת הבריאות בישראל. מכבי מעניקה לחבריה את מיטב השירות הרפואי, מחוייבת לבריאות שלמה, קידום בריאות ורפואה מונעת תוך שמירה על ערכי היסוד של האבות המייסדים: בחירה חופשית, איכות רפואית, איזון כלכלי ויעילות. למידע נוסף אודות ביטוחי הבריאות של מכבי… למידע נוסף »

 • מאוחדת

  מאוחדת נוסדה בשנת 1974, מאיחוד בין קופת חולים עממית וקופת חולים מרכזית. קופת חולים עממית נוסדה בשנת 1931 על ידי הדסה למען התאחדות האיכרים וחבר החקלאים הלאומיים במטרה לספק שירותי רפואה להתיישבות העובדת. קופת חולים של הציונים הכלליים נוסדה בשנת 1936 עבור ארגון עובדי הציונים הכלליים במטרה לספק שירותי רפואה לעצמאים ולשכירים בערים ובהמשך הצטרפו… למידע נוסף »

 • לאומית

  כ-720,000 לקוחות מקבלים שירותי בריאות מקצועיים ומובילים. כ-320 מרכזים רפואיים בפריסה ארצית מלאה עבור הלקוחות בכל רחבי ישראל. כ-150 בתי מרקחת של לאומית – רק עבור לקוחותיה – רשת הפארם השלישית בגודלה בישראל. כ-1,000,000 בדיקות שמנותחות במעבדות לאומית מדי חודש. למידע נוסף אודות ביטוחי הבריאות המשלימים של לאומית – לחצ/י כאן … למידע נוסף »