אסיא מדיקל > סיפורי מטופלים

 • את אדם נדיר ורופאה בחסד עליון, תודה רבה על הכל

  מאת: אסיא מדיקל , 28.12.19

  ראשית אציין ואומר שפגשתי רופאים רבים במהלך חיי, חלקם היו סבלניים מאוד, חלקם מקצועיים ומובילים בתחומם וחלקם השקיעו את כל נשמתם בעבודה אך לקבל את כל התכונות הללו ברופאה אחת זה דבר נדיר שקשה למצוא ואני שמח שנפלה בחלקי הזכות לעבור תחת ידייך…. למידע נוסף »

 • המלצה על אסיא מדיקל

  מאת: אסיא מדיקל , 22.10.19

  המרכז הרפואי אסיא מדיקל בראשותם של ד"ר עמיר סולד ואחרים הוא אחד מהמרכזים הרפואיים הטובים ביותר לביצוע ניתוחים פרטיים ועוד…. למידע נוסף »

 • למלאך בלבן, דוקטור שרונה צ'רניאק

  מאת: אסיא מדיקל , 14.10.19

  אומרים שאין מקריות בעולם וסתם אנשים לא נפגשים. במקרה שלנו זה הכי נכון. מסתבר שלפני שנים רבות, ליתר דיוק לפני 25 שנה, אביך עליו השלום ניתח את אבי עליו השלום והנה כעבור שנים הגעתי אליך ממש במקרה……. למידע נוסף »

 • דוקטור שרונה צרניאק – האחת והיחידה

  מאת: אסיא מדיקל , 25.05.19

  רוצה לציין לשבח את האישה והאגדה האחת והיחידה דוקטור שרונה צרניאק, הגעתי למרפאה של דוקטור שרונה לאחר שביקרתי במספר לא מבוטל של רופאים כירורגיים על מנת  לקבל חוות דעת לניתוח להסרת עודפי עור לאחר ירידה במשקל בעקבות ניתוח בריאטרי …. למידע נוסף »

 • לרופאה שהיא מלאך ד"ר שרונה צ'רניאק

  מאת: אסיא , 13.03.19

  לרופאה שהיא מלאך ד"ר שרונה צ'רניאק, רוצה לומר לך תודה על הכל, על היחס, על הדאגה, על האכפתיות, על הטיפול המסור ועל המקצועיות, זה לא מובן מאליו, אין הרבה רופאים כמוך שהם שליחי האל, זכיתי שפגשתי אותך ונותחתי בידייך, מהרגע הראשון שנפגשנו הרגשתי שהכל יהיה טוב. את מיוחדת במינה, נכנסת לי ללב, הגשמת לי חלום… למידע נוסף »

 • הוקרה והערכה לד"ר שרונה צ'רניאק

  מאת: אסיא , 04.03.19

  זכות גדולה להיות מנותחת ומטופלת בידיה הנאמנות של ד"ר שרונה צ'רניאק. מעבר להיותה מנתחת מקצועית בעלת ידי זהב, היא ניחנה גם בלב זהב…. למידע נוסף »

 • ד"ר שרונה צ'רניאק, רופאה יוצאת דופן בכל קנה מידה

  מאת: אסיא , 05.02.19

  הכי חשוב, מלבד לפגישות שנערכו בקליניקה, הייתה איתי בקשר רציף ובכל שעה היה אפשר לפנות אליה אם היו לי חששות. גם כשלא שמעה ממני היא יזמה תקשורת והתענינה במצבי. אני כל כך שמחה שבחרתי בד"ר צ'רניאק והיא בחרה בי !… למידע נוסף »

 • דר' שרונה צ'רניאק היקרה, התברכת בידי זהב

  מאת: אסיא , 23.10.18

  ידיה הנאמנות של דר' שרונה צ'רניאק עשו עבודה מדהימה. מעבר למקצוענות שלה , זכינו להכיר אדם מדהים, רגיש איכפתי ומסור בכל נפשו ומאודו למטופליו…. למידע נוסף »