אסיא מדיקל > טיפולים > כריתת צוואר הרחם

כריתת צוואר הרחם

כריתת צוואר הרחם – במקרים בהם נכרת גוף הרחם ללא הצואר יש להמשיך ולעקוב אחר צואר הרחם ולבצע בדיקת PAP שנתית. במידה ומתגלה בעיה עם הצואר יש לבצע כריתה של צואר הרחם.

מחלות

  • רחם מוגדל – גידול ברחם

    גידול ברחם בדרך כלל מופיע בגילאים מתקדמים אצל האישה ועלול לגרום לבעיות בלתי הפיכות וגם למוות במידה ולא מטפלים בו בזמן וכראוי. רחם מוגדל הוא תופעה אשר במרבית מהמקרים מחייבת התערבות כירוגית מיידית שבמידה ולא מתבצעת על ידי צוות רפואי מקצועי עם ניסיון סיכויי ההחלמה יהיו נמוכים בהרבה.  ניתן להסיר רק את הגידול עצמו באמצעות… למידע נוסף »

  • נוזלים ברחם – פוליפ ברחם

    פולים ברחם ( או נוזלים ברחם) הוא יחסית שכיח ויכול לגרום לדימומים בלתי סדירים בנרתיק האישה. אפשר להבחין בבעיית נוזלים ברחם בעזרת אולטרה סאונד אשר מציגה פוליפ ברחם בצורה ברורה לחלוטין.  למרות שהגילוי והטיפול של פוליפ ברחם הם יותר "קלים" מתופעות ומחלות אחרות, חשוב מאוד שאת הבדיקה והטיפול תבצעו במרכז רפואי מקצועי מחשש למניעת רשלנות… למידע נוסף »

  • ניתוח רחם

    סרטן הרחם הוא מצב קריטי אשר לרוב מחייב ניתוח רחם ! הסימפטומים של סרטן הרחם משתנים בהתאם לכל אישה ולעיתים גם מורגשים ע"י כאבי רחם עזים. הרבה נשים בישראל וגם בעולם כולו חוששות מרשלנות רפואית בעקבות מקרים רבים של ניתוח רחם כושל.  כאבי רחם כל כך חזקים שלעיתים יכולים להשפיע עלינו ולגרום לנו לבצע פעולות פזיזות מדי…. למידע נוסף »

המרכז לגניקולוגיה

המרכז מטפל ברוב תחומי הכירורגיה הגניקולוגית כולל בבעיות של שרירנים רחמיים, סטיבוליטיס- כאבים בעת קיום יחסי מין, צניחה אברי האגן, דליפת שתן, תסמונת השלפוחית הרגיזה, כאבי אגן כרוניים, דימומים רחמיים לא סדירים וציסטות שחלתיות.

הרופאים מתמחים בניתוחים גניקולוגיים ואורוגניקולוגיים ושיפור איכות החיים, הקשר שבין תפקוד המערכת העצבית לתסמונת שלפוחית רגיזה, פיתוח רשתות חדשניות לשיקום רצפת האגן. ניתוחים גניקולוגיים בגישה לאפרוסקופית, ניתוחים רובוטים והשתלת קוצבים לשלפוחית השתן באי נקיטת שתן ואי נקיטת צואה. תחומי התמחות נוספים הם בניתוחים בגישה נרתיקית ובטנית כולל השתלת קוצב לשלפוחית השתן והזרקות בוטקוס כולל טיפולים כירורגים לתיקון דליפת שתן.

רוצה להתייעץ ? -  קבעי תור לטובי המומחים שלנו  >

... למידע נוסף »

רופאים

מחקרים ומאמרים