Trigger menu Trigger search form
אסיא מדיקל > טיפולים > רג'נוג'ל – טיפול ומניעת שחיקת סחוס

רג'נוג'ל – טיפול ומניעת שחיקת סחוס

רג'נוג'ל טיפול ביולוגי לאוסטיאוארטריטיס , שחיקת סחוס וכאבי מפרקים. רג'נוג'ל הינו חומר בעל מרקם גמיש ואלסטי חדשני ופורץ דרך לטיפול ולמניעת המשך שחיקת סחוס וכאבי מפרקים.

 

רג’נוג’ל RegenoGel

™RegenoGel רג’נו-ג’ל – הדור הבא בטיפול בכאבי מפרקים ושחיקת סחוס – אוסטאוארטריטיס

יחודו בשילוב והחיבור המיוחד בין מרכיביו :

 • חומצה היאלרונית , מרכיב טבעי במפרקים המקנה גמישות לרקמה ומעורב במניעת דלקות.
 • פיברינוגן – חלבון הקרישה העיקרי בדם וחומר המוצא לפיברין המהווה את הפיגום הטבעי והראשוני בתהליכי ריפוי פצעים ושיקום רקמות .

רג'נוג'ל פותח בפרוקור , חברה ביוטכנולוגית ישראלית, בהובלת פרופסור אבנר יאיון – רופא ומדען מומחה בתחום הסחוס והעצם .

לרג'נוג'ל מנגנון פעולה ייחודי : החומר מוזרק כנוזל למפרק שם הוא מתפזר  וחודר לחריצים ולאזורים הפגועים בסחוס . זמן קצר לאחר ההזרקה הפיברינוגן הופך לפיברין והנוזל לג'ל יציב ועמיד המספק סביבה תומכת בשיקום הסחוס ובשיכוך הכאבים.

יתרונותיו:

 • מפחית משמעותית את כאבי המפרקים תוך פרק זמן קצר- לעיתים כבר בתום ההזרקה עם שיפור בתפקוד והגנה מפני המשך שחיקה.
 • יוצר סביבה משקמת המאפשרת ריפוי פיזיולוגי של הרקמות.
 • הופך לג'ל יציב הסופג זעזועים ומפזר את הלחצים המופעלים על האזור הפגוע.
 • בטיחותי – החומר מבוסס במלואו על חומרים ביולוגיים טבעיים – לא נצפו תופעות לוואי מקומיות או כלליות.
 • הג'ל יציב ונשאר במפרק זמן רב כך שהשפעתו הינה ארוכת טווח.

קיימים 2 תכשירי רג'נוג'ל :

 1.  רג'נוג'ל – מוצר מוכן לשימוש המורכב מחומצה היאלורונית מצולבת עם פיברינוגן. לאחר ההזרקה למפרק, הפיברינוגן הופך לפיברין . התרכובת הופכת לג'ל ויסקואלסטי עמיד ויציב.
 2.  רג'נוג'לOSP – מורכב מחומצה היאלרונית מאוקטבת המתחברת לפיברינוגן שבפלסמה של המטופל והמועשרת בטסיות (PRP).

הרג'נוג'ל מאושר על ידי משרד הבריאות, להזרקה לכל המפרקים.

לחצו כאן להורדת אישור משרד הבריאות לרג'נוג'ל 

מחלות

 • שחיקת סחוס

  שחיקת סחוס הינה נפוצה מאוד (אוסטאוארתרוזיס בשפה המקצועית). למעשה עם השנים כמעט כל אדם בוגר יחווה סוג של שחיקת סחוס. השחיקה למעשה יכולה להיות בכל מפרק בגוף שלנו והיא יוצרת כאבים ומוגבלות בתנועה. … למידע נוסף »

 • כאבי גב לא מקרינים

  כאבים בגב תחתון, או בצוואר הינם אחת מהסיבות השכיחות ביותר לגשת לרופא. לרוב מדובר בכאבים כתוצאה משחיקת עמוד השדרה. עמוד השדרה עצמו מעוצבב לכאב וכך שחיקת החוליות הסחוסים כולל הדיסקים והמפרקים שבו תגרום לכאבים. רוב האנשים מכנים את זה "גב תפוס" ולעיתים אינם מסוגלים לתפקד כלל חלק מהשנה…. למידע נוסף »

 • פריצת דיסק

  הדיסק הוא חלק גמיש הנמצא בין שתי חוליות הגב ומאפשר את תנועתן. תפקידו למנוע חיכוך בין העצמות ולשמש בתור ספוג ובולם זעזועים. הסחוס בנוי משני חלקים חלק חיצוני של מעטפת וחלק פנימי של ג'ל נוזלי. תנועות פתאומיות או חבלות עלולות לגרום לסדק במעטפת, הג'ל יכול לדלוף החוצה מצב המכונה פריצת דיסק. דיסק שפורץ בולט לתוך… למידע נוסף »

מרכז לטיפול בכאב

מרכז לטיפול בכאב מתמחה בטיפול בכאב על כל גווניו, כולל כאבי גב, כאבי גפיים, כאבים כרוניים לאחר חבלה או ניתוח ופציעות ספורט. המרכז משתמש בגישות שונות ומגוונות המשלימות אחת את השניה, כולל הזרקה של תרופות שונות  תחת בקרת CT  או אולטראסאונד, טיפולים בגלי הלם או אולטראסאונד, טיפולים תרופתיים ורפואה אלטרנטיבית . בנוסף המרכז מתמחה בטיפול ייחודי , אורטוקין, בו נעשה שימוש בתכונות ריפוי עצמי של רקמות הגוף .

... למידע נוסף »

רופאים

 • ד"ר סטפן בן שושן

  רדיולוג פולשני, מומחה לעמוד שדרה ומפרקים בקבוצת אסיא מדיקל. ד"ר בן שושן, יליד צרפת, סיים לימודי רפואה באוניברסיטת ליון בשנת 1998. התמחה בבית-החולים בישה בפריז ברדיולוגיה כללית … למידע נוסף »

  שלח שאלה