אסיא מדיקל > טיפולים

 • הסרת עודפי עור לאחר ירידה במשקל

  מאת: אסיא מדיקל , 23.11.19

  בניתוחי הסרת עודפי עור לאחר ירידה במשקל מסירים את עודפי העור והשומן, מעצבים את הגוף, ופותרים בעיות נלוות לעודפי העור – תוך שיפור התפקוד, המראה, ודימוי הגוף…. למידע נוסף »

 • בוטוקס

  מאת: אסיא מדיקל , 21.01.20

  טיפול בבוטוקס מונע ומחליק קמטי הבעה ותורם למראה צעיר ורענן יותר. הבוטוקס גורם להיחלשות זמנית של שרירי ההבעה באזור ההזרקה ומאפשר שיפור במראה…. למידע נוסף »

 • סקין בוסטרס

  מאת: אסיא מדיקל , 21.01.20

  חומצה היאלורונית בהרכב מיוחד, המוזרקת לשכבות השטחיות של העור. החומצה ההיאלורונית המוזרקת סופחת מים ומשפרת את לחות ומרקם העור, מסייעת בחידוש הקולגן… למידע נוסף »

 • תיקון תנוכי האוזניים

  מאת: אסיא מדיקל , 21.01.20

  טיפול בבוטוקס מונע ומחליק קמטי הבעה ותורם למראה צעיר ורענן יותר. הבוטוקס גורם להיחלשות זמנית של שרירי ההבעה באזור ההזרקה ומאפשר שיפור במראה…. למידע נוסף »

 • שרוול קיבה אנדוסקופי ללא צורך בניתוח (ראשוני או מתקן)

  מאת: אסיא מדיקל , 04.11.19

  הליך רפואי חדש המציע פתרון לטיפול בהשמנת יתר, ללא התערבות כירורגית הוא שרוול קיבה אנדוסקופי ללא צורך בניתוח, המבוצע באמצעות מכשיר חדש הנקרא "אפולו אוברסטיץ" … למידע נוסף »

 • הצרת השקה לאחר ניתוח מעקף קיבה בשיטת ה – OVERSTITCH

  מאת: אסיא מדיקל , 28.10.19

  תופעות של עלייה במשקל והעדר תחושת שובע בקרב מנותחי מעקף קיבה הן תופעות שכיחות הקשורות ברובן בהתרחבות ההשקה, מצב בו פתח העברת המזון מתרחב וכך בעצם נמתחת הקיבה המוקטנת ובהתאם לכך מתרחבת גם ההשקה בין הקיבה למעי הדק. כתוצאה מכך, לעיתים נוצר מצב של העברה מהירה של מזון למעי הדק המביא לתופעות לא רצויות של… למידע נוסף »

 • ניתוח קיצור קיבה פרטי – ניתוח שרוול פרטי

  מאת: אסיא , 19.12.16

  מעוניינים לעשות ניתוח קיצור קיבה פרטי ? אסיא מדיקל המרכז לכירורגיה ורפואה התערבותית "אסיא מדיקל" הוא פרי חזונם המשותף של טובי המנתחים בישראל, שנועד לספק שירותי רפואה פרטית מתקדמת ברמה מקצועית גבוהה ביותר של בית חולים פרטי, בנוחות של טיפול פרטי ובעלות השווה לכל. ניתן לבצע ניתוח שרוול פרטי \ ניתוח קיצור קיבה פרטי עם… למידע נוסף »

 • טבעת לקיצור קיבה

  מאת: אסיא , 19.12.16

  טבעת לקיצור קיבה מתרחשת רק כאשר יש צורך לטפל בהשמנת יתר חולנית אצל המטופל. לפני טיפול טבעת לקיצור קיבה המטופל יידרש לבצע דיאטה ואורך חיים בריא יותר, במידה וההרזייה הטבעית לא תעבור, תינתן אופציה של טבעת לקיצור קיבה על מנת להוריד את התאבון ואת יכולות האכילה היום יומית. לאחר טבעת לקיצור קיבה הרוב המוחלט של המטופלים… למידע נוסף »

 • ניתוח טבעת בקיבה

  מאת: אסיא , 08.11.16

  האם זה באמת מסוכן? איך מתבצע הניתוח? כמה ק"ג אפשר לרדת בעקבותיו?  הצרת קיבה מבוצעת באופן לפרוסקופי (זעיר פולשני). בניתוח זה מתקינים טבעת מתכווננת סביב החלק העליון של הקיבה. באופן זה נוצר כיס קיבה קטן בנפח 20 סמ"ק ומעבר צר אל עבר החלק הגדול של הקיבה. כ- 6 שבועות לאחר הניתוח מנפחים את הטבעת באמצעות… למידע נוסף »

 • ניתוח שרוול חוזר

  מאת: אסיא , 03.11.16

  לפחות 10 עד 50 אחוז מהאנשים שעברו ניתוח בריאטרי ייאלצו לבצע ניתוח שרוול חוזר מסיבות שונות, בתקופה של 5-10 שנים ממועד הניתוח הראשון. עם זאת, רק כשליש מהם מבצעים ניתוח חוזר בפועל…. למידע נוסף »