דקה על ליידי אסיא

דקה על ליידי אסיא

בליידי אסיא תוכלי ליהנות משירותיהם של מיטב הרופאים והמומחים בארץ הפועלים בתחום, מהמכשור הרפואי המתקדם והטוב ביותר ברפואת השד. המרכז מאגד תחת גג אחד מחקר וגישות טיפול מתקדמות
סרטן השד קבוצת סיכון

גילוי מוקדם של סרטן השד מציל חיים

סרטן השד, הנוצר כתוצאה מחלוקה לא מבוקרת של אחד התאים המצפים את בלוטות החלב, הוא המחלה השכיחה ביותר מבין מחלות הסרטן בקרב נשים. אף על פי כן, התמותה מהמחלה נמוכה, ומהווה רק כ- 15% מהתמותה ממחלות הסרטן השונות.

מאמרים ומחקרים

שילוב ניתוחים בריאותיים וניתוחים אסתטיים

מאת: אסיא 28.02.16

כיום מאפשרת הרפואה המודרנית שילוב של ניתוחים רגילים – תיקון בקע, כריתת רחם או ביופסיה בשד – יחד עם ניתוחים אסתטיים לשיפור המראה
למידע נוסף »

למה גברים שחולים בסרטן השד שורדים פחות מנשים?

מאת: אסיא 26.10.15

מדי שנה מאובחנים כ-50 גברים בישראל כחולים בסרטן השד – אך בשל מודעות נמוכה למחלה, רבים מהם מפספסים את ההזדמנות לגילוי מוקדם שיכול להציל חיים… למידע נוסף »

5 דילמות: סרטן שד אצל נשים מבוגרות

מאת: אסיא 22.10.15

תוחלת החיים של בני האדם עולה ועמה שיקולים חדשים, שנכנסו למערכת הבריאות, בכל הנוגע לגבי דבר הכדאיות לטפל או לא לטפל במקרים מסוימים ומהו הטיפול המתאים ביותר עבור נשים מבוגרות…. למידע נוסף »

כל המחקרים והמאמרים

חדשות

מחקר ענק: קיצור קיבה עשוי למנוע סרטן

חוקרים אמריקנים בדקו עשרות אלפי אנשים שסובלים מהשמנת יתר, וגילו כי ניתוח קיצור קיבה הפחית את סיכוני התחלואה בסרטן בכשליש. החוקרים: "הממצאים נכונים בעיקר עבור נשים – תוצאות משמעותיות מאוד נרשמו בסרטן השד ובסרטן הרחם"… למידע נוסף »

מחקר פורץ דרך יכול לחסוך מחולות סרטן שד את הטיפול הכימותרפי

מחקר שנערך על אלפי נשים במשך שנים רבות, על ידי בדיקה מולקולרית לנשים שעברו גידול, מאפשר לספק להן אינדיקציה מדויקת כדי שיידעו אם יזדקקו לכימותרפיה
למידע נוסף »

גינקולוגיה: ניתוחים אנדוסקופיים

מאת: דוקטורס

ניתוחים גינקולוגיים אנדוסקופיים נעשים בשתי גישות: לפרוסקופיה (דרך הבטן) או היסטרוסקופיה (דרך הנרתיק). היתרונות: ניתוח מהיר ואשפוז קצר עם פחות סיבוכים… למידע נוסף »

כל החדשות

סיפורי מטופלים

נעמה מירושלים

לד"ר עמיר סולד היקר! ברכות רבות מגיעות לך על הטיפול המסור במחלתי על הרוגע שהשרת בי ובמשפחתי. כמובן גם לד"ר רזיאל. … למידע נוסף »

תודה מיוחדת לרחל וחגית

לכל צוות אסיא מדיקל. ברצוני להביע תודה והערכה על הליווי הצמוד, ההדרכה האיכפתיות והמקצועיות, שבה זכיתי לאורך כל הדרך במרפאתכם… למידע נוסף »

כל הסיפורים