דקה על ליידי אסיא

דקה על ליידי אסיא

בליידי אסיא תוכלי ליהנות משירותיהם של מיטב הרופאים והמומחים בארץ הפועלים בתחום, מהמכשור הרפואי המתקדם והטוב ביותר ברפואת השד. המרכז מאגד תחת גג אחד מחקר וגישות טיפול מתקדמות
סרטן השד קבוצת סיכון

גילוי מוקדם של סרטן השד מציל חיים

סרטן השד, הנוצר כתוצאה מחלוקה לא מבוקרת של אחד התאים המצפים את בלוטות החלב, הוא המחלה השכיחה ביותר מבין מחלות הסרטן בקרב נשים. אף על פי כן, התמותה מהמחלה נמוכה, ומהווה רק כ- 15% מהתמותה ממחלות הסרטן השונות.

מאמרים ומחקרים

שילוב ניתוחים בריאותיים וניתוחים אסתטיים

מאת: אסיא 28.02.16

כיום מאפשרת הרפואה המודרנית שילוב של ניתוחים רגילים – תיקון בקע, כריתת רחם או ביופסיה בשד – יחד עם ניתוחים אסתטיים לשיפור המראה
למידע נוסף »

למה גברים שחולים בסרטן השד שורדים פחות מנשים?

מאת: אסיא 26.10.15

מדי שנה מאובחנים כ-50 גברים בישראל כחולים בסרטן השד – אך בשל מודעות נמוכה למחלה, רבים מהם מפספסים את ההזדמנות לגילוי מוקדם שיכול להציל חיים… למידע נוסף »

5 דילמות: סרטן שד אצל נשים מבוגרות

מאת: אסיא 22.10.15

תוחלת החיים של בני האדם עולה ועמה שיקולים חדשים, שנכנסו למערכת הבריאות, בכל הנוגע לגבי דבר הכדאיות לטפל או לא לטפל במקרים מסוימים ומהו הטיפול המתאים ביותר עבור נשים מבוגרות…. למידע נוסף »

כל המחקרים והמאמרים

חדשות

בריאות השד: כך תפחיתו את הסיכון לסרטן

מאת: דוקטורס

פרופ' דינה לב: "סרטן השד הוא הסרטן הנפוץ ביותר בקרב נשים. יש להקפיד על אבחון מוקדם באמצעות ממוגרפיה ואולטרסאונד (ולא להסתפק בבדיקה אחת בלבד). חשוב שתדעי כי ב-90% מהמקרים, ניתן להחלים לגמרי מהמחלה."… למידע נוסף »

נורה אדומה: 10 גורמי הסיכון לסרטן השד – חודש המודעות לסרטן השד

מאת: אסיא

על מנת להפחית את הסיכון לחלות בסרטן השד, ממליצה האגודה למלחמה בסרטן להקפיד על פעילות גופנית ותזונה נכונה, לצמצם את צריכת האלכוהול ולהימנע מהשמנה ומעישון.
למידע נוסף »

טיפול בהקרנה אחת נגד סרטן השד – במקום סדרת הקרנות

מאת: אסיא

קרינה תוך ניתוחית אחרי כריתת שד חלקית הנעשית עוד במהלך הניתוח, חוסכת למטופלת סדרה של הקרנות. בין יתרונותיו של ה- INTRABEAM ניתן למנות את האפשרות לטיפול חד פעמי … למידע נוסף »

כל החדשות

סיפורי מטופלים

אישיותה המיוחדת של תמי

לעונג ולשמחה הם לי להביע את תודתי ואת הערכתי לצוות העובדים הנפלאים של המחלקה הכירורגית של אסיא מדיקל ותמי שמואל. חובה נעימה לי לציין את כל צוות העובדים … למידע נוסף »

נעה הדר כרמי יוסף

לסיגל, בזכות המקצוענות שלך, ההבנה, הרגישות, האמפטיה והידע שלך אני מרגישה שקיבלתי כלים להמשיך בדרך… למידע נוסף »

כל הסיפורים