מלב"י - המרכז לטיפול בהשמנת יתר

המרכז לטיפול בהשמנת יתר

"מלב"י" המרכז לטיפול בהשמנת יתר הוא פרי חזונם המשותף של טובי המנתחים בישראל, שנועד לספק שירותי רפואה פרטית מתקדמים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר של בית חולים פרטי, בנוחות של טיפול פרטי ובעלות השווה לכל.
תזונה בחופש

חופש מלימודים, לא מתזונה

החופש הגדול הגיע, וזה לא אומר שיש חופש לאכול כל חטיף וממתק. ד"ר אסנת רזיאל מזכירה לכם שגם ביולי-אוגוסט צריך לשמור על שגרת אכילה מאוזנת בריאה ופעילות גופנית, וזו האחריות שלכם – ההורים. כך תעשו זאת

מאמרים ומחקרים

6 סימנים שאתם צריכים לחזור (או להתחיל) לראות דיאטנית בריאטרית

מאת: אסיא 01.08.17

מעקב דיאטנית בריאטרית יכול לעזור לכם למקסם את הצלחת הניתוח ולשמור על המשקל ועל בריאותכם. לפי חוזר מנהל רפואה שהוציא משרד הבריאות, בשנה הראשונה לאחר הניתוח מומלץ לראות דיאטנית בריאטרית… למידע נוסף »

השמנת יתר – האגודה האנדוקרינית מפרסמת הצהרה פומבית

מאת: אסיא 17.07.17

האגודה האנדוקרינית, פרסמה לאחרונה הצהרה פומבית הקוראת לביצוע מחקרים שיסבירו את המנגנון הגורם לקושי בשמירת הירידה במשקל לאורך זמן. למרות המחקר האינטנסיבי בנושא , הסיבות האמתיות להשמנה עדיין לא ברורות… למידע נוסף »

סאקסנדה – טיפול תרופתי חדשני בהשמנת יתר

מאת: אסיא 12.07.17

במחקרים קלינים נמצא שבעזרת טיפול סאקסנדה ניתן להפחית בממוצע קרוב ל-10% מהמשקל המקורי. בנוסף להפחתה במשקל נצפה שלסאקסנדה יתרונות נוספים גם בשיפור מדדים קרדיומטבולים כגון שיפור בהפחתת הסוכר בדם ובלחץ הדם… למידע נוסף »

כל המחקרים והמאמרים

חדשות

דיאטה: מדהים כמה תרוויחו מירידה של 5% ממשקל הגוף

אנשים רבים שמנסים לרזות מסמנים לעצמם לעתים יעדים מרחיקי לכת, ולכן גם לא באמת ריאליים. אבל לרוב די בהפחתה מינורית של מסת הגוף כדי לשפר מדדים של יתר לחץ דם, סוכר ושומנים בדם… למידע נוסף »

מטופלי קנאביס רפואי שואלים: מה עושים עם המאנץ'?

עשרות אלפי חולים בישראל משתמשים בקנאביס רפואי כדי להקל על סבלם ממחלות וכאבים כרוניים. התרחבות השימוש יצרה בעיה חדשה – מה עושים עם בולמוסי הרעב האופייניים וכיצד נמנעים מהשמנה? דיאטנית מומחית עונה… למידע נוסף »

בררנות באוכל: נורה אדומה?

מאת: דוקטורס

כל הורה יודע שהילד נרתע מבננה או אבוקדו – רתיעה החולפת עם הזמן. עם זאת, לעתים הבררנות הופכת להפרעת אכילה סלקטיבית, שיש לטפל בה בהקדם

למידע נוסף »

כל החדשות

סיפורי מטופלים

שירי ניסים – "אין שמֵנים מאושרים"

שירי ניסים יודעת על מה היא מדברת. כמעט כל היבט בחייה נפגע בגלל משקלה העודף. היום, שנה לאחר ניתוח "שרוול קיבה" שעברה, ולאחר שהשילה חצי ממשקל גופה – היא אדם שלם יותר… למידע נוסף »

רייצ'ל לאור ירדה 70 ק"ג בניתוח קיצור קיבה

"בשיאי שקלתי 130 ק"ג, וקיבלתי פטור משירות…זה לקח הרבה זמן, אבל בסוף עשיתי ניתוח קיצור קיבה אצל ד"ר רזיאל והחלמתי ממנו מצוין"… למידע נוסף »

כל הסיפורים

לקבלת ניוזלטר אנא השאר את פרטיך

* שדה חובה למילוי