מלב"י - המרכז לטיפול בהשמנת יתר

המרכז לטיפול בהשמנת יתר

"מלב"י" המרכז לטיפול בהשמנת יתר הוא פרי חזונם המשותף של טובי המנתחים בישראל, שנועד לספק שירותי רפואה פרטית מתקדמים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר של בית חולים פרטי, בנוחות של טיפול פרטי ובעלות השווה לכל.
דיאטה בחורף

חורף לייט

טמפרטורות יורדות, הימים מתקצרים, החורף בפתח אבל זה לא סיבה להשמין. כיצד נשמור על משקלנו בתקופת החורף? השמנת חורף היא תופעה מוכרת אשר נובעת מגורמים ביולוגיים כמו הירידה בטמפ' הגורמת לתחושת רעב מוגברת ואכילת מזון עתיר שומן

מאמרים ומחקרים

סרטון הדרכה לקראת ניתוח בריאטרי

מאת: אסיא 03.12.17

לקראת ניתוח בריאטרי ? – סרטון הכנה חדש לניתוח בריאטרי כגון ניתוח שרוול קיבה, מעקף קיבה, מיני מעקף קיבה נועד לתת מענה ללוקים בהשמנת יתר חולנית. ד"ר אסנת רזיאל הינה רופאה כירורגית מומחית בניתוחי הרזיה… למידע נוסף »

סקווט ולחיצת רגליים -מה עדיף ?

מאת: אסיא 29.11.17

סקווט ולחיצת רגליים הם תרגילים עיקריים בתוכניות אימון של ספורטאים ומטרתם לשפר כוח ומסת שריר. שני תרגילים אלה מפעילים את קבוצות השרירים הגדולות והחזקות ביותר בגוף. … למידע נוסף »

ירידה במשקל – לרדת בשומן ולעלות בשריר

מאת: אסיא 29.11.17

ירידה במשקל היא מטרה משותפת לרוב האוכלוסייה, ממתאמנים חובבנים ועד לספורטאים מקצועיים. המוטיבציה לירידה במשקל בקרב אתלטים מורכבת ממגוון סיבות התלויות בענף הספורט בו הם עוסקים… למידע נוסף »

כל המחקרים והמאמרים

חדשות

השמנת ילדים – ראיון עם ד"ר נאסר סקרן

מאת: אסיא

ד"ר נאסר סקרן בראיון בחדשות ערוץ 10 עם איילה חסון, כתבה בנושא של השמנת ילדים בישראל. על פי נתוני ארגון הבריאות העולמי, ישראל במַקום הראשון באירופה בהשמנת ילדים ובמקום השני בעולם אחרי ארה"ב.
למידע נוסף »

קבוצת תמיכה לאחר ניתוח -חדש !

מאת: אסיא

באסיא מדיקל אנחנו איתכם לאורך כל הדרך, לפני הניתוח וגם לאחריו. לאסיא מדיקל תפיסה הוליסטית המתאימה לכל מטופל ומביטה במכלול הגורמים שיכולים להביא לידי הצלחה בתהליך ההחלמה…. למידע נוסף »

משפחת אסיא מדיקל גאה ומברכת את פרופ' דוד גויטיין לרגל קבלת הפרופסורה

מאת: אסיא

משפחת אסיא מדיקל גאה ומברכת את פרופ' דוד גויטיין לרגל קבלת הפרופסורה ! פרופ' גויטיין, כירורג בכיר ומנתח במלב"י, מקבוצת "אסיא מדיקל". … למידע נוסף »

כל החדשות

סיפורי מטופלים

עמית גרוס – ניתוח שרוול קיבה

"היום אני לא נראה כמו קריקטורה" 18 שנה אחרי, עמית גרוס החליט לעבור ניתוח שרוול קיבה, וזהו סיפורו ה"קליל"… למידע נוסף »

נשמה של שמנה במסע משנה חיים…

בזכות ד"ר רזיאל ומעקף הקיבה המוצלח השלתי מעליי כ – 85 ק"ג , עברתי ניתוח פלסטי משולב – מתיחת בטן וירכיים ופשוט…נולדתי מחדש. … למידע נוסף »

כל הסיפורים

לקבלת ניוזלטר אנא השאר את פרטיך

* שדה חובה למילוי