מלב"י - המרכז לטיפול בהשמנת יתר

המרכז לטיפול בהשמנת יתר

"מלב"י" המרכז לטיפול בהשמנת יתר הוא פרי חזונם המשותף של טובי המנתחים בישראל, שנועד לספק שירותי רפואה פרטית מתקדמים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר של בית חולים פרטי, בנוחות של טיפול פרטי ובעלות השווה לכל.
דיאטה בחורף

חורף לייט

טמפרטורות יורדות, הימים מתקצרים, החורף בפתח אבל זה לא סיבה להשמין. כיצד נשמור על משקלנו בתקופת החורף? השמנת חורף היא תופעה מוכרת אשר נובעת מגורמים ביולוגיים כמו הירידה בטמפ' הגורמת לתחושת רעב מוגברת ואכילת מזון עתיר שומן

מאמרים ומחקרים

הידעת? בישראל יותר בטוח לעבור ניתוח בריאטרי!

מאת: אסיא 15.02.18

מהם גורמי הסיכון המרכזיים לתמותה לאחר ניתוח בריאטרי? מדוע דווקא בישראל שיעורי התמותה בקרב מנותחים נמוכים – בהשוואה לנתונים ברחבי העולם? סקירה מקיפה של מחקר חדש… למידע נוסף »

המרצת ואימון המוח כנגד השמנה

מאת: אסיא 09.01.18

מחקר חדשני ופורץ דרך – ד"ר אסנת רזיאל על תופעה חדשה בתחום המבקשת לאמן את המוח כנגד השמנה באמצעות אמצעים טיפוליים חדשים, שכולם נמצאים כעת בשלבי פיתוח ומחקר. … למידע נוסף »

סרטון הדרכה לקראת ניתוח בריאטרי

מאת: אסיא 03.12.17

לקראת ניתוח בריאטרי ? – סרטון הכנה חדש לניתוח בריאטרי כגון ניתוח שרוול קיבה, מעקף קיבה, מיני מעקף קיבה נועד לתת מענה ללוקים בהשמנת יתר חולנית. ד"ר אסנת רזיאל הינה רופאה כירורגית מומחית בניתוחי הרזיה… למידע נוסף »

כל המחקרים והמאמרים

חדשות

ערב פתוח בנושא ניתוח פלסטי לאחר ירידה במשקל

מאת: אסיא

מלב"י, המרכז לטיפול בהשמנת יתר, מקבוצת אסיא מדיקל, מזמין אתכם לערב פתוח בנושא ניתוח פלסטי לאחר ירידה גדולה במשקל בהנחיית ד"ר שרונה צ'רניאק… למידע נוסף »

השמנת ילדים – ראיון עם ד"ר נאסר סקרן

מאת: אסיא

ד"ר נאסר סקרן בראיון בחדשות ערוץ 10 עם איילה חסון, כתבה בנושא של השמנת ילדים בישראל. על פי נתוני ארגון הבריאות העולמי, ישראל במַקום הראשון באירופה בהשמנת ילדים ובמקום השני בעולם אחרי ארה"ב.
למידע נוסף »

קבוצת תמיכה לאחר ניתוח -חדש !

מאת: אסיא

באסיא מדיקל אנחנו איתכם לאורך כל הדרך, לפני הניתוח וגם לאחריו. לאסיא מדיקל תפיסה הוליסטית המתאימה לכל מטופל ומביטה במכלול הגורמים שיכולים להביא לידי הצלחה בתהליך ההחלמה…. למידע נוסף »

כל החדשות

סיפורי מטופלים

רינת אבני – המראה שלי הוא בונוס

המסר של רינת לנשים שמנות – "נשים שמנות לא חייבות לפחד", מעבירה אבני מסר לאחיותיה הנשים, "יש לנשים שמנות פתרון ואסור לפחד. קחו את עצמכן בידיים ותטפלו בבעיות המשקל… למידע נוסף »

אייל גפן הוריד 59 ק"ג

אייל גפן הרגיש במשך שנים שהוא סוחב על עצמו בן אדם נוסף……. למידע נוסף »

כל הסיפורים

לקבלת ניוזלטר אנא השאר את פרטיך

* שדה חובה למילוי