מלב"י - המרכז לטיפול בהשמנת יתר

המרכז לטיפול בהשמנת יתר

"מלב"י" המרכז לטיפול בהשמנת יתר הוא פרי חזונם המשותף של טובי המנתחים בישראל, שנועד לספק שירותי רפואה פרטית מתקדמים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר של בית חולים פרטי, בנוחות של טיפול פרטי ובעלות השווה לכל.
ריצה ג'וגינג

רצים למשקל תקין

לחובבי ז'אנר הריצה, ומי שעדיין יש לו ספקות לגבי התחום, אם אתם כשירים מבחינה בריאותית – אנחנו פה כדי להסביר לכם למה השיטות הישנות עושות את העבודה טוב כל כך במקרה של ירידה במשקל. לרוץ כל הדרך למשקל תקין

מאמרים ומחקרים

יותר ספורט, פחות עצבים: אחיזת כף היד

מאת: אסיא 23.02.17

מסתבר, שכוחה של אחיזת כף היד יכולה לעשות פלאים למי שסובל מבעיה של מערכת העצבים ולחץ דם גבוה. מאמן הכושר נפתלי בלוטשטיין מציג תכנית אימונים פשוטה ונוחה למי שקצר בזמנים
למידע נוסף »

אימון גופני: תתחילו, לא תרצו להפסיק

מאת: אסיא 19.02.17

אתם כבדים, תרתי משמע, אין לכם שום כוח או חשק לצאת להליכה ספורטיבית או לבצע כפיפות בטן. ובכן, מאמנת הכושר מעיין אליאסי מגישה לכם ארבעה טיפים שיעזרו לכם לשנות גישה ולנעול נעלי התעמלות. יאללה אימונים!… למידע נוסף »

מתבגרים וניתוח בריאטרי: עתיד רזה

מאת: אסיא 05.02.17

רבות נשאלת השאלה לגבי מידת תרומת הניתוח הבריאטרי בקרב מתבגרים, למי זה מתאים ומה מידת ההצלחה לאורך זמן. חוקרים שוודים יצאו לבדוק את הנושא וחזרו עם תוצאות חיוביות. ד"ר אסנת רזיאל מסבירה את המשמעות… למידע נוסף »

כל המחקרים והמאמרים

חדשות

לא חייבים לרוץ: היתרונות הבריאים של ההליכה

מאת: YNET

אם אתם לא משוגעים לריצה, תוכלו להשיג יתרונות בריאותיים עצומים מהליכה: מה אומרים המחקרים האחרונים, כמה צריך ללכת כדי ליהנות מהיתרונות הבריאותיים של ההליכה, ואיך להפוך אותה להרגל יומיומ… למידע נוסף »

ירידה במשקל: כשהמשקל תקוע למרות הדיאטה

מאת: YNET

על פי נתוני ארגון הבריאות העולמי, רק 6%, מתוך המתמודדים עם משקל עודף של 30 ק"ג ויותר, מסוגלים להפחית משקל ולשמור על ההישג לטווח ארוך באמצעות כוח הרצון. 6 עובדות על הקשר בין דיאטות לכוח רצון – וגם האם ההצלחה בדיאטה לגמרי תלויה בכם?… למידע נוסף »

שמנים בראש: השמנת יתר משפיעה על מבנה המוח ותפקודו

מאת: וואלה

מחקר חדש שבחן כיצד משפיעה השמנת יתר והרזיה על מבנה המוח העלתה שבמוחם של אנשים שסבלו בעבר מהשמנת יתר וירדו במשקל, התרחשו שינויים במבנה ובסמיכות של החומר הלבן והחומר האפור במוח… למידע נוסף »

כל החדשות

סיפורי מטופלים

גלית חזן – "עכשיו אני שולטת באוכל, ולא להפך"

גלית חזן הורידה 33 ק"ג ממשקלה בזכות מעקף קיבה, ומצליחה לשמור על המשקל החדש כבר חצי שנה. "הביטחון העצמי ודימוי הגוף שלי נסקו פלאים, לרמות שמעולם לא היו לי"
למידע נוסף »

רינת אבני – המראה שלי הוא בונוס

המסר של רינת לנשים שמנות – "נשים שמנות לא חייבות לפחד", מעבירה אבני מסר לאחיותיה הנשים, "יש לנשים שמנות פתרון ואסור לפחד. קחו את עצמכן בידיים ותטפלו בבעיות המשקל… למידע נוסף »

כל הסיפורים

לקבלת ניוזלטר אנא השאר את פרטיך

* שדה חובה למילוי