מלב"י - המרכז לטיפול בהשמנת יתר

המרכז לטיפול בהשמנת יתר

"מלב"י" המרכז לטיפול בהשמנת יתר הוא פרי חזונם המשותף של טובי המנתחים בישראל, שנועד לספק שירותי רפואה פרטית מתקדמים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר של בית חולים פרטי, בנוחות של טיפול פרטי ובעלות השווה לכל.
משקל תקין

הלילה הזה שומרים על משקל תקין

אל תגיעו רעבים לליל הסדר, שתו מים ואל תקחו שאריות אוכל הבייתה. ד"ר אסנת רזיאל עם שלל עצות מעשיות כיצד לעבור את ארוחות החג בלי להתפרע עם הקלוריות ולהעלות במשקל. לגזור ולשמור

מאמרים ומחקרים

ניתוחים בריאטריים – ד"וח הרשם הלאומי לשנת 2016

מאת: אסיא 25.03.18

הרשם הלאומי לניתוחים בריאטריים – דו"ח לשנת 2016. המרכז הלאומי לבקרת מחלות והחוג לכירורגיה בריאטרית בישראל. סיכום שנת 2016…. למידע נוסף »

מחקר ישראלי חדש- ניתוחים בריאטריים מורידים תמותה

מאת: אסיא 25.03.18

מערכת דוקטורס אונלי דיווחה לאחרונה על מחקר ישראלי חדש ופורץ דרך שעל פיו ניתוח בריאטרי מפחית ב-50% את הסיכון לתמותה כוללת בטווח הבינוני-ארוך, ומשפר את תוחלת החיים של המנותחים.
למידע נוסף »

ד"ר אסנת רזיאל ברדיו 104.5 FM

מאת: אסיא 20.03.18

ראיון ברדיו 104.5 FM על סגולות הניתוחים הבריאטריים, ירידה במשקל, ריפוי המחלות הנלוות להשמנה, שיפור איכות החיים והפחתת תמותה…. למידע נוסף »

כל המחקרים והמאמרים

חדשות

השמנת ילדים – ראיון עם ד"ר נאסר סקרן

מאת: אסיא

ד"ר נאסר סקרן בראיון בחדשות ערוץ 10 עם איילה חסון, כתבה בנושא של השמנת ילדים בישראל. על פי נתוני ארגון הבריאות העולמי, ישראל במַקום הראשון באירופה בהשמנת ילדים ובמקום השני בעולם אחרי ארה"ב.
למידע נוסף »

קבוצת תמיכה לאחר ניתוח -חדש !

מאת: אסיא

באסיא מדיקל אנחנו איתכם לאורך כל הדרך, לפני הניתוח וגם לאחריו. לאסיא מדיקל תפיסה הוליסטית המתאימה לכל מטופל ומביטה במכלול הגורמים שיכולים להביא לידי הצלחה בתהליך ההחלמה…. למידע נוסף »

משפחת אסיא מדיקל גאה ומברכת את פרופ' דוד גויטיין לרגל קבלת הפרופסורה

מאת: אסיא

משפחת אסיא מדיקל גאה ומברכת את פרופ' דוד גויטיין לרגל קבלת הפרופסורה ! פרופ' גויטיין, כירורג בכיר ומנתח במלב"י, מקבוצת "אסיא מדיקל". … למידע נוסף »

כל החדשות

סיפורי מטופלים

נינה זפקו – "להיות שמנה זה כמו להיות תמיד בהריון"

כשהייתה בהריון השלישי והאחרון שלה העלתה נינה זפקו כ-40 ק"ג והגיעה למשקל של כמעט 120 ק"ג. מיואשת מדיאטות ומהמשקל העודף בחרה לפני כשנתיים בניתוח שרוול קיבה… למידע נוסף »

אשה גדולה קטנה

לכבוד יום הולדת ה-44 שלה, אור (שם בדוי) נתנה לעצמה מתנה שרוול. בסיכומה של שנה כבדת משקל, היא חוגגת את שנת השרוולדת הראשונה שלה ומשתפת אותנו בכנות כובשת, בהומור ועם הרבה תובנות על השנה הכי קלה שעברה בחיים: איך היא נפרדה, בינתיים, מ-42 קילו עודפים ורקדה ריקודים אינדיאניים בתחתונים בתא הלבשה בדיזנגוף סנטר   לפני… למידע נוסף »

כל הסיפורים

לקבלת ניוזלטר אנא השאר את פרטיך

* שדה חובה למילוי