מלב"י - המרכז לטיפול בהשמנת יתר

המרכז לטיפול בהשמנת יתר

"מלב"י" המרכז לטיפול בהשמנת יתר הוא פרי חזונם המשותף של טובי המנתחים בישראל, שנועד לספק שירותי רפואה פרטית מתקדמים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר של בית חולים פרטי, בנוחות של טיפול פרטי ובעלות השווה לכל.
השמנה בחגים

לא בסוכות ולא בכלל

רק גמרנו עם יום הכיפורים וזה הזמן לשים בצד גם את החטאים הקולינריים בשנה הקרובה, ואם אפשר לצמיתות. ריכזנו את שבעת החטאים הגדולים של תעשיית המזון מהם צריך להיזהר ככל האפשר, נסו ליישם אותם כבר באושפיזין הקרוב. בשמחות!

מאמרים ומחקרים

מחקר: השמנה וטרשת נפוצה

מאת: אסיא 13.10.16

טרשת נפוצה לרוב מופיעה בסביבות גיל 30, אם אתם בעלי נטייה להשמנה הסיכוי שלכם ללקות במחלה עולה ב-40%. ד"ר אסנת רזיאל עם ממצאי מחקר חדש שבחן מה בין השמנה וטרשת נפוצה… למידע נוסף »

צפיפות עצם, השמנה וניתוח

מאת: אסיא 25.09.16

כשמדברים על השמנה, מדברים על תופעות לוואי, בין היתר המשקל הרב שמפעיל עומס גדול במיוחד על השלד ומבנה העצמות. הדיאטנית יפית קסלר כאן כדי להזכיר לנו מדוע חשוב ליטול ויטמיןD במיוחד לאחר ניתוח בריאטרי… למידע נוסף »

ניתוח מוריד במשקל, וגם בסוכר

מאת: אסיא 25.09.16

היפוגליקמיה הוא מצב בו ישנה ירידה ברמות הסוכר בגוף והוא אינו מאוזן. ד"ר אסנת רזיאל מסבירה את התופעה עם הסברים אודות ההשלכות לתחום הבריאטרי, וגם על תרופה חדשה לטיפול בכך שהוצגה בכנס האמריקאי לסוכרת

למידע נוסף »

כל המחקרים והמאמרים

חדשות

חדש! – מרפאה תרופתית לטיפול בהשמנת יתר

מאת: אסיא

נפתחה מרפאה תרופתית לטיפול בהשמנת יתר, מוביל את התחום ד"ר יבגני מושקוביץ מומחה לאנדוקרינולוגיה ורפואה פנימית, המכון לאנדוקרינולוגיה סוכרת ומטבוליזם המרכז הרפואי מאיר כפר סבא, רופא בכיר בקבוצת אסיא מדיקל, אסותא, רמת החייל. … למידע נוסף »

ארגון הבריאות העולמי: השמנה גורמת ל-13 סוגי סרטן

מאת: YNET

עד היום נרשמו הוכחות ברורות לקשר בין 5 סוגי סרטן לבין עודף משקל, אבל סקירה חדשה של יותר מאלף מאמרים מוסיפה לרשימה 8 סוגי סרטן נוספים, בהם סרטן פי הקיבה, הכבד, כיס המרה, הלבלב ועוד…. למידע נוסף »

אכילה בלילה

מאת: YNET

מחקר חדש מצא שדווקא בשעות שאחרי ארוחת הערב ולפני השינה, קיימת נטייה לאכול מזונות לא בריאים ועתירים בסוכרים ובקלוריות, גם למי שבמהלך דואגים ליהנות מתפריט מאוזן.
למידע נוסף »

כל החדשות

סיפורי מטופלים

נועה זיסמן – השרוול של נועה

חודשיים אחרי ניתוח שרוול קיבה, נועה בת ה-27 מרגישה כבר בשינוי המשמעותי – פחות 19 ק"ג, עם מלתחת בגדים שהולכת ומתחדשת, בעיות בריאותיות שנעלמו וחזרה לפעילות גופנית, היא מסכמת: "הבחירה לעבור את הניתוח אצל ד"ר רזיאל במלב"י, הייתה הבחירה הנכונה ביותר"
למידע נוסף »

"כשבני הבכור החל להתבייש בי, ולא רצה להיראות איתי בציבור, החלטתי שאני חייב לעבור את הניתוח"

רפי דורפמן, סמנכ"ל בחברת הביטוח AIG, שהיה איש שמן מאוד כמעט שלושה עשורים – 143 ק"ג בשיא – בחר בניתוח מעקף קיבה במלב"י והפחית 67 ק"ג ממשקלו (!!)… למידע נוסף »

כל הסיפורים

לקבלת ניוזלטר אנא השאר את פרטיך

* שדה חובה למילוי