מלב"י - המרכז לטיפול בהשמנת יתר

המרכז לטיפול בהשמנת יתר

"מלב"י" המרכז לטיפול בהשמנת יתר הוא פרי חזונם המשותף של טובי המנתחים בישראל, שנועד לספק שירותי רפואה פרטית מתקדמים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר של בית חולים פרטי, בנוחות של טיפול פרטי ובעלות השווה לכל.
תזונה בחופש

חופש מלימודים, לא מתזונה

החופש הגדול הגיע, וזה לא אומר שיש חופש לאכול כל חטיף וממתק. ד"ר אסנת רזיאל מזכירה לכם שגם ביולי-אוגוסט צריך לשמור על שגרת אכילה מאוזנת בריאה ופעילות גופנית, וזו האחריות שלכם – ההורים. כך תעשו זאת

מאמרים ומחקרים

קוים מנחים לביצוע ניתוחים בריאטריים בילדים מתחת לגיל 18 – חוזר מנהל הרפואה

מאת: אסיא 22.08.17

ניתוח ילדים הצעירים מגיל 16 יבוצע אך ורק במקרים ייחודיים בהם הסיכון הבריאותי המיידי גדול באופן משמעותי מהסיכון הכרוך בפרוצדורה הכירורגית בגיל צעיר על פי הערכת הצוות הרב מקצועי ובאישור ועדת חריגים… למידע נוסף »

ניתוחים לטיפול בהשמנת יתר חולנית – ניתוחים בריאטריים – נייר עמדה

מאת: אסיא 22.08.17

ניתוחים בריאטרים נחשבים כיום כפתרון היעיל ביותר לטיפול בהשמנת יתר חולנית הן בירידה במשקל והן בשיפור תחלואה נלוות כגון סוכרת, מחלות נשימה כמו OSAS, NAFLD , תפקוד כלייתי וסדירות במתן שתן, הפחתת תמותה ושיפור בניידות ובאיכות החיים… למידע נוסף »

6 סימנים שאתם צריכים לחזור (או להתחיל) לראות דיאטנית בריאטרית

מאת: אסיא 01.08.17

מעקב דיאטנית בריאטרית יכול לעזור לכם למקסם את הצלחת הניתוח ולשמור על המשקל ועל בריאותכם. לפי חוזר מנהל רפואה שהוציא משרד הבריאות, בשנה הראשונה לאחר הניתוח מומלץ לראות דיאטנית בריאטרית… למידע נוסף »

כל המחקרים והמאמרים

חדשות

גם נשים רזות שצורכות ג'אנק פוד חשופות יותר למחלת הסרטן

אם אתם חושבים שבעיות בריאותיות כתוצאה מאכילת ג'אנק פוד קורות רק לאנשים הסובלים מהשמנת-יתר, טעות בידכם. מחקר חדש מראה כי גם נשים רזות שצורכות ג'אנק פוד חשופות יותר למחלת הסרטן… למידע נוסף »

דיאטה: מדהים כמה תרוויחו מירידה של 5% ממשקל הגוף

אנשים רבים שמנסים לרזות מסמנים לעצמם לעתים יעדים מרחיקי לכת, ולכן גם לא באמת ריאליים. אבל לרוב די בהפחתה מינורית של מסת הגוף כדי לשפר מדדים של יתר לחץ דם, סוכר ושומנים בדם… למידע נוסף »

מטופלי קנאביס רפואי שואלים: מה עושים עם המאנץ'?

עשרות אלפי חולים בישראל משתמשים בקנאביס רפואי כדי להקל על סבלם ממחלות וכאבים כרוניים. התרחבות השימוש יצרה בעיה חדשה – מה עושים עם בולמוסי הרעב האופייניים וכיצד נמנעים מהשמנה? דיאטנית מומחית עונה… למידע נוסף »

כל החדשות

סיפורי מטופלים

אשה גדולה קטנה

לכבוד יום הולדת ה-44 שלה, אור (שם בדוי) נתנה לעצמה מתנה שרוול. בסיכומה של שנה כבדת משקל, היא חוגגת את שנת השרוולדת הראשונה שלה ומשתפת אותנו בכנות כובשת, בהומור ועם הרבה תובנות על השנה הכי קלה שעברה בחיים: איך היא נפרדה, בינתיים, מ-42 קילו עודפים ורקדה ריקודים אינדיאניים בתחתונים בתא הלבשה בדיזנגוף סנטר   לפני… למידע נוסף »

גלית חזן – "עכשיו אני שולטת באוכל, ולא להפך"

גלית חזן הורידה 33 ק"ג ממשקלה בזכות מעקף קיבה, ומצליחה לשמור על המשקל החדש כבר חצי שנה. "הביטחון העצמי ודימוי הגוף שלי נסקו פלאים, לרמות שמעולם לא היו לי"
למידע נוסף »

כל הסיפורים

לקבלת ניוזלטר אנא השאר את פרטיך

* שדה חובה למילוי