מלב"י - המרכז לטיפול בהשמנת יתר

המרכז לטיפול בהשמנת יתר

"מלב"י" המרכז לטיפול בהשמנת יתר הוא פרי חזונם המשותף של טובי המנתחים בישראל, שנועד לספק שירותי רפואה פרטית מתקדמים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר של בית חולים פרטי, בנוחות של טיפול פרטי ובעלות השווה לכל.
תזונה בחופש

חופש מלימודים, לא מתזונה

החופש הגדול הגיע, וזה לא אומר שיש חופש לאכול כל חטיף וממתק. ד"ר אסנת רזיאל מזכירה לכם שגם ביולי-אוגוסט צריך לשמור על שגרת אכילה מאוזנת בריאה ופעילות גופנית, וזו האחריות שלכם – ההורים. כך תעשו זאת

מאמרים ומחקרים

מעתה אימרו: מחלות כרוניות המבוססות על השמנה

מאת: אסיא 21.06.17

המילה שמן לא רק שהיא נשמעת עולבת באדם אשר מולך, אלא אינה משקפת את הסיבה האמתית בגללה נגרמה השמנת היתר. ד"ר אסנת רזיאל עם הטרמינולוגיה החדשה בכל מה שקשור לשיח הלשוני אודות מגפת השמנת היתר… למידע נוסף »

המחיר הבריאותי האמיתי של דחיית אימון גופני

מאת: אסיא 04.06.17

כולנו יודעים שפעילות גופנית טובה לנו מכל בחינה אפשרית כמעט, אז למה בכל זאת אנחנו דוחים את זה לסופי שבוע בלבד? מחקר חדש ביקש לברר מהן ההשלכות המעשיות של דחיינות סדרתית של ספורט, ד"ר אסנת רזיאל עם המסקנות המפתיעות… למידע נוסף »

מדד ההפוגה מסוכרת לאחר ניתוח בריאטרי

מאת: אסיא 01.06.17

אחד היתרונות הבולטים של ניתוח בריאטרי הוא ההשפעה החיובית שיש לניתוח על מחלת הסוכרת. כעת, האגודה האמריקאית לאנדוקרינולוגיה קבעה את המדד להצלחה, מלווה במחקרים תומכים… למידע נוסף »

כל המחקרים והמאמרים

חדשות

בררנות באוכל: נורה אדומה?

מאת: דוקטורס

כל הורה יודע שהילד נרתע מבננה או אבוקדו – רתיעה החולפת עם הזמן. עם זאת, לעתים הבררנות הופכת להפרעת אכילה סלקטיבית, שיש לטפל בה בהקדם

למידע נוסף »

ניתוח לקיצור קיבה: האם מדובר בהליך שישנה לכם את החיים?

מאת: אינפומד

כ- 5% מהאוכלוסייה הישראלית סובלת מהשמנת יתר, ניתוחים בריאטריים (ניתוחים ל"קיצור קיבה") נועדו ליצירת שינוי משמעותי לאורך זמן. מיהו מועמד מתאים לביצוע ניתוחים אלה ומהם הסיכונים? ד"ר דוד גוייטן מסביר… למידע נוסף »

כנס בריאטריה 2017

מאת: אסיא

מתעניינים בניתוח קיצור קיבה? אסיא מדיקל מזמינה אתכם לבוא לכנס ולקבל את כל המידע – גני התערוכה תל אביב- יום שישי -9.6.2017 – כרטיס חינם לנרשמים עד ה 1.6.2017
למידע נוסף »

כל החדשות

סיפורי מטופלים

גלית חזן – "עכשיו אני שולטת באוכל, ולא להפך"

גלית חזן הורידה 33 ק"ג ממשקלה בזכות מעקף קיבה, ומצליחה לשמור על המשקל החדש כבר חצי שנה. "הביטחון העצמי ודימוי הגוף שלי נסקו פלאים, לרמות שמעולם לא היו לי"
למידע נוסף »

עמית גרוס – ניתוח שרוול קיבה

"היום אני לא נראה כמו קריקטורה" 18 שנה אחרי, עמית גרוס החליט לעבור ניתוח שרוול קיבה, וזהו סיפורו ה"קליל"… למידע נוסף »

כל הסיפורים

לקבלת ניוזלטר אנא השאר את פרטיך

* שדה חובה למילוי