מלב"י - המרכז לטיפול בהשמנת יתר

המרכז לטיפול בהשמנת יתר

"מלב"י" המרכז לטיפול בהשמנת יתר הוא פרי חזונם המשותף של טובי המנתחים בישראל, שנועד לספק שירותי רפואה פרטית מתקדמים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר של בית חולים פרטי, בנוחות של טיפול פרטי ובעלות השווה לכל.
אורח חיים בריא

אחרי החגים: בחזרה למשקל

זוכרים שאמרתם לעצמכם: "אחרי החגים נאזן את העניינים" תמורת עוד פרוסת עוגת דבש? ובכן, עכשיו זה בדיוק הזמן לקיים הבטחות. קבלו את עשרת הטיפים לחזרה למשקל תקין

מאמרים ומחקרים

לחץ נפשי מוביל לעלייה במשקל

מאת: אסיא 09.10.18

מצבי לחץ גורמים לנו לאכול יותר אוכל "מנחם" משמין ולעלות במשקל. ד"ר אסנת רזיאל ממליצה לרכוש כלים להגברת המודעות, להקפיד על אכילה מאוזנת, לעסוק בפעילות גופנית
למידע נוסף »

קבלו החלטה שתשנה את ראש השנה הזה עבורכם

מאת: אסיא 13.09.18

אם גם אתם חושבים שמדובר בקרב אבוד שבמהלכו תאלצו להעלות במשקל כמו מרבית הישראלים, כשניים עד שלושה קילוגרמים במהלך החג, יתכן שנצליח להפתיע גם אתכם. … למידע נוסף »

למה לעבור ניתוח- אם אפשר לקחת גלולה להרזיה?

מאת: אסיא 14.08.18

מי אינו חולם על תכשיר הרזייה פלאי, כזה שמאפשר לנו להוריד כמה קילוגרמים ברצף ללא דיאטה וללא פעילות? זה יכול להיות כדור הרזייה שנלווה לתפריט עתיר קלוריות ומונע מאיתנו להשמין בעטיו… למידע נוסף »

כל המחקרים והמאמרים

חדשות

שבוע ההשמנה – מערך טיפול לאומי

מאת: דוקטורס

"יש צורך בהקמת מערך טיפולי לאומי לטיפול בתופעת ההשמנה" ראיון עם ד"ר דרור דיקר , יו"ר החברה הישראלית לחקר וטיפול בהשמנת יתר בהסתדרות הרפואית, לרגל יום המודעות הבינלאומי להשמנת יתר. .
למידע נוסף »

"הניתוח הבריאטרי הוא רק מקפצה"

מאת: YNET

אין חכמות כבעלות ניסיון: נשים שעברו ניתוחי קיצור קיבה לפני למעלה מעשור מספרות על המאבק לשמור על ההישג, הטיפים שמונעים השמנה חוזרת – והסכנות הבריאותיות.
למידע נוסף »

השמנת יתר ומחלות לב: קשר קטלני

מאת: דוקטורס

מתענגים על חטיפים – והכרס הולכת ותופחת? כדאי שתצאו מהר מהשאננות – לא מדובר רק בבעיה אסתטית. השמנת יתר מגבירה את הסיכון לסוכרת, עודף שומנים בדם ויתר לחץ דם… למידע נוסף »

כל החדשות

סיפורי מטופלים

כל הסיפורים

לקבלת ניוזלטר אנא השאר את פרטיך

* שדה חובה למילוי