מלב"י - המרכז לטיפול בהשמנת יתר

המרכז לטיפול בהשמנת יתר

"מלב"י" המרכז לטיפול בהשמנת יתר הוא פרי חזונם המשותף של טובי המנתחים בישראל, שנועד לספק שירותי רפואה פרטית מתקדמים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר של בית חולים פרטי, בנוחות של טיפול פרטי ובעלות השווה לכל.
תזונה יהודית

תזונה יהודית (והמחיר הקלורי שלה)

אצלנו היהודים, איך אפשר לדבר על תקופת חגים מבלי לדבר על אוכל. אך סיימנו עם המצות, ורגע לפני שאנו מסתערים על שולחן הגבינות בשבועות – ד"ר אסנת רזיאל רוצה להזכיר לכם שיש קשר בין תזונה מסורתית לבין מאכלים עתירי קלוריות, ואתם לא רוצים באמת לעלות במשקל בגלל המסורת

מאמרים ומחקרים

מה שאני אומר זה מה שאני אוכל – הרגלי אכילה

מאת: אסיא 14.05.17

לא מנשנשים – אוכלים, וגם לא חוטפים משהו, אלא אוכלים. ד"ר אסנת רזיאל טוענת כי הרגלי האכילה הטובים שלנו מתחילים כבר בצורת החשיבה שלנו ואיך שאנחנו מדברים על אוכל, עוד הרבה לפני שנגסנו במשהו. ותחשבו על זה!… למידע נוסף »

השמנה וסרטן. מה הקשר?

מאת: אסיא 14.05.17

אז זהו, שיש קשר והרבה יותר מובהק ממה שהיה נהוג לחשוב. הסוכנות הבינלאומית לחקר הסרטן סקרה מעל אלף מאמרים בנושא, והמסקנה היא כי השמנה קשורה בקשר ישיר ללפחות 13 סוגי סרטן, מה בכל זאת יכול לסייע?… למידע נוסף »

הסטנדרטים להצלחת ניתוח בריאטרי

מאת: אסיא 08.05.17

כיצד קובעים האם ניתוח בריאטרי הצליח? חוקרים בריטים מציעים למפות את גורמי המפתח שמגדירים זאת ולהכניס זאת לפרוטוקול העבודה. ד"ר אסנת רזיאל מרחיבה לגבי משמעות… למידע נוסף »

כל המחקרים והמאמרים

חדשות

בררנות באוכל: נורה אדומה?

מאת: דוקטורס

כל הורה יודע שהילד נרתע מבננה או אבוקדו – רתיעה החולפת עם הזמן. עם זאת, לעתים הבררנות הופכת להפרעת אכילה סלקטיבית, שיש לטפל בה בהקדם

למידע נוסף »

ניתוח לקיצור קיבה: האם מדובר בהליך שישנה לכם את החיים?

מאת: אינפומד

כ- 5% מהאוכלוסייה הישראלית סובלת מהשמנת יתר, ניתוחים בריאטריים (ניתוחים ל"קיצור קיבה") נועדו ליצירת שינוי משמעותי לאורך זמן. מיהו מועמד מתאים לביצוע ניתוחים אלה ומהם הסיכונים? ד"ר דוד גוייטן מסביר… למידע נוסף »

כנס בריאטריה 2017

מאת: אסיא

מתעניינים בניתוח קיצור קיבה? אסיא מדיקל מזמינה אתכם לבוא לכנס ולקבל את כל המידע – גני התערוכה תל אביב- יום שישי -9.6.2017 – כרטיס חינם לנרשמים עד ה 1.6.2017
למידע נוסף »

כל החדשות

סיפורי מטופלים

רייצ'ל לאור ירדה 70 ק"ג בניתוח קיצור קיבה

"בשיאי שקלתי 130 ק"ג, וקיבלתי פטור משירות…זה לקח הרבה זמן, אבל בסוף עשיתי ניתוח קיצור קיבה אצל ד"ר רזיאל והחלמתי ממנו מצוין"… למידע נוסף »

עמית גרוס – ניתוח שרוול קיבה

"היום אני לא נראה כמו קריקטורה" 18 שנה אחרי, עמית גרוס החליט לעבור ניתוח שרוול קיבה, וזהו סיפורו ה"קליל"… למידע נוסף »

כל הסיפורים

לקבלת ניוזלטר אנא השאר את פרטיך

* שדה חובה למילוי