מלב"י - המרכז לטיפול בהשמנת יתר

המרכז לטיפול בהשמנת יתר

"מלב"י" המרכז לטיפול בהשמנת יתר הוא פרי חזונם המשותף של טובי המנתחים בישראל, שנועד לספק שירותי רפואה פרטית מתקדמים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר של בית חולים פרטי, בנוחות של טיפול פרטי ובעלות השווה לכל.
דיאטה בראש השנה

שנה טובה עם דיאטה מוצלחת

לא חייבים לסיים את ימי החג עם עודפי שומן. ההחלטה להתחיל את השנה החדשה עם דיאטה מאוזנת מצויה בצלחתכם. הדיאטנית יפית קסלר מלווה אתכם כל הדרך למטבח ותעזור לכם להתחיל את השנה עם דיאטה נכונה וכלים איך לשמור עליה כל השנה

מאמרים ומחקרים

שיאצו וירידה במשקל

מאת: אסיא 15.10.17

האם שיאצו יכול להביא לירידה במשקל או לשמר ירידה שהושגה בעזרת תזונה נכונה ופעילות גופנית? ד"ר אסנת רזיאל מציגה ממצאי מחקרים המעידים שטיפולי שיאצו מסייעים בשיפור חילוף החומרים, שיפור הרגלי התזונה ועוד… למידע נוסף »

פרדוקס ההשמנה- האם לא באמת צריך לדאוג מכמה קילוגרמים עודפים?

מאת: אסיא 25.09.17

אנחנו רוצים להיות מאושרים, שלמים ובריאים יותר, וגם לאכול את חתיכת העוגה המיותרת, זו שאנחנו לא באמת אמורים לצורך בסיום הארוחה… "לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה"… למידע נוסף »

שרוול קיבה לחולי סוכרת- ניתוחים בריאטריים מרפאים את הסוכרת

מאת: אסיא 24.09.17

שרוול קיבה לחולי סוכרת – סוכרת ניתנת לוויסות, ריסון ואפילו העלמות מוחלטת בעזרת ניתוחים בריאטריים. ד"ר אסנת רזיאל על הקשר בין השמנת יתר קיצונית לבין מחלות נלוות הקשורות אליה…. למידע נוסף »

כל המחקרים והמאמרים

חדשות

מחקר ענק: קיצור קיבה עשוי למנוע סרטן

חוקרים אמריקנים בדקו עשרות אלפי אנשים שסובלים מהשמנת יתר, וגילו כי ניתוח קיצור קיבה הפחית את סיכוני התחלואה בסרטן בכשליש. החוקרים: "הממצאים נכונים בעיקר עבור נשים – תוצאות משמעותיות מאוד נרשמו בסרטן השד ובסרטן הרחם"… למידע נוסף »

איך לנהל אכילה נכונה בלי להיתלות בדיאטות?

הדיאטנית יפית קסלר מתארחת בתוכנית הבריאות של רפי קרסו בערוץ 10 . ראיון וידאו מעניין העוסק בנושא של אכילה נכונה…. למידע נוסף »

קצר ולעניין: מיני מעקף קיבה הכוכב החדש בטיפול הניתוחי בהשמנת יתר

ניתוח "מעקף הקיבה בהשקה אחת" (או "מיני מעקף קיבה") צובר פופולריות בשנים האחרונות ומהווה וריאציה פשוטה יותר של ניתוח מעקף הקיבה הקלאסי. התוצאות נהדרות… למידע נוסף »

כל החדשות

סיפורי מטופלים

שמחה גניאר -"שנת השרוול השלי"

שמחה חוגגת שנה לניתוח השרוול שעברה במלבי וחולקת אתכם את כל מה שעברה מרגע ההחלטה על הניתוח ועד היום… למידע נוסף »

שירי ניסים – "אין שמֵנים מאושרים"

שירי ניסים יודעת על מה היא מדברת. כמעט כל היבט בחייה נפגע בגלל משקלה העודף. היום, שנה לאחר ניתוח "שרוול קיבה" שעברה, ולאחר שהשילה חצי ממשקל גופה – היא אדם שלם יותר… למידע נוסף »

כל הסיפורים

לקבלת ניוזלטר אנא השאר את פרטיך

* שדה חובה למילוי